Sākums / Kontakti

Kontakti

Amata nosaukums

Vārds, uzvārds

Telefoni

e-pasts

Direktore

Signe Neimane

67105548

Signe.Neimane@riga.lv

Biroja administratore

Ina Skrule

67105580

Ina.Skrule@riga.lv

Saimniecības vadītājs

Verners Jānis Trokšs

67026885

vtrokss@riga.lv

Izglītības vadības un projektu nodaļa

Vadītāja 

Inga Draveniece

67105547

Inga.Draveniece@riga.lv

Galvenā speciāliste 

Inga Liepniece 

67105544

Inga.Liepniece@riga.lv

Galvenā speciāliste

Kitija Čipāne

67105546

Kitija.Cipane@riga.lv

Galvenā speciāliste

Sandra Cīrule

67105579

Sandra.Cirule@riga.lv

Galvenā speciāliste

Zane Namatēva

67105129

Zane.Namateva@riga.lv

Pedagogu kompetenču attīstības nodaļa

Vadītāja

Daina Kupča

67105543        

Daina.Kupca@riga.lv

Galvenā speciāliste

Dace Sondare

67105541      

Dace.Sondare@riga.lv

Galvenā speciāliste

Aija Krečko

67105545

Aija.Krecko@riga.lv

Galvenā speciāliste

Sandra Graudiņa

67105540

Sandra.Graudina@riga.lv

Galvenā speciāliste

Sarmīte Katkeviča

67105581

Sarmite.Katkevica@riga.lv

Galvenā speciāliste

Daina Keidāne

67105550

Daina.Keidane@riga.lv

Galvenā speciāliste

Iveta Razumovska

67105534

Iveta.Razumovska@riga.lv

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit