Sākums / Kontakti

Kontakti

Amata nosaukums

Vārds, uzvārds

Telefoni

e-pasts

Direktore

Signe Neimane

67105548

Signe.Neimane@riga.lv

Lietvedības pārzine

Ina Skrule

67105580        

Ina.Skrule@riga.lv

Izglītības vadības un projektu nodaļa

Vadītāja 

Inga Draveniece

  67105547

Inga.Draveniece@riga.lv

Galvenā speciāliste 

Inga Liepniece 

67105544

Inga.Liepniece@riga.lv

Galvenā speciāliste

Kitija Čipāne

67105546

Kitija.Cipane@riga.lv

Galvenā speciāliste

Sandra Cīrule

67105579

Sandra.Cirule@riga.lv

Pedagogu kompetenču attīstības nodaļa

Vadītāja

Daina Kupča

67105543        

Daina.Kupca@riga.lv

Galvenā speciāliste

Dace Sondare

67105541      

Dace.Sondare@riga.lv

Galvenā speciāliste

Aija Krečko

67105545

Aija.Krecko@riga.lv

Galvenā speciāliste

Sandra Graudiņa

67105540

Sandra.Graudina@riga.lv

Galvenā speciāliste

Sarmīte Katkeviča

67105581

Sarmite.Katkevica@riga.lv

Galvenā speciāliste

Daina Keidāne

67105550

Daina.Keidane@riga.lv

Galvenā speciāliste

Iveta Razumovska

67105534

Iveta.Razumovska@riga.lv

Metodiskā bibliotēka

 

 

        

 

Galvenā speciāliste

Inese Kupfere

67026803        

Inese.Kupfere@riga.lv

Galvenā speciāliste -bibliotēkas vad. p.i. 

Guna Alberte

67026834        

Guna.Alberte@riga.lv

Galvenais speciālists

Ints Jaunzems

67026885        

Ints.Jaunzems@riga.lv

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk