Sākums / Ķengarags

Ķengarags

Veiksmīgas izstāšanās ABC jeb prasme uzrunāt auditoriju (Ķengarags)

Rīgā kopā,  Ķengarags

Profesionāla pasniedzēja vadībā kursu dalībnieki iepazīsies ar teorētiskiem pamatiem un praktiskiem padomiem, kā panākt, lai klausītāji tevi dzird un saprot. Stresa pārvarēšana, kontakts ar klausītāju, kursa dalībnieku balss un artikulācijas aparāta problēmu diagnostika, biežāk satopamās problēmas un to risinājumi, artikulācijas aparāta  un elpošanas  vingrinājumi, tipiskākās valodas kļūdas, kā izlabot dialektu, ko darīt, ja balss neskan, runas mērķis, teksta analīze, lomu spēles – diktori un žurnālisti, publiskās runas pamatnoteikumi, teksta loģiskā analīze u.c.

Uzzināt vairāk

  kursi

  24.10.2018 18:00 - 20:15

  3h

  20 (1 brīvas)

Ādas auskaru, piespraudes un atslēgu piekariņu izgatavošana (Ķengarags) - kursi nenotiks!

Rīgā kopā,  Ķengarags

Āda jau kopš seniem laikiem tiek izmantota dažādu priekšmetu izgatavošanā. Dalībnieki, gatavojot atslēgas piekariņu un/vai auskarus,  varēs iepazīties ar ādas īpašībām, pinuma un citām dekoratīvās apstrādes tehnikām.

Uzzināt vairāk

  kursi

  19.10.2018 18:00 - 21:00

  4h

  17 (15 brīvas)

Ārstniecības augi veselībai un skaistumam (Ķengarags)

Rīgā kopā,  Ķengarags

Dalībnieki uzzinās par ārstniecības augu izmantošanu veselībai un skaistumam. Praktiskajā daļā notiks ārstniecisko tēju dzeršana un katrs dalībnieks izvēlēsies vienu tēju, par kuru vēlēsies uzzināt visvairāk vai arī par kuru vēlas uzzināt  visvairāk.  Lektore pastāstīs par augu pozitīvajām īpašībām, receptēm un to izmantošanu ikdienā.

Uzzināt vairāk

  kursi

  18.10.2018 18:00 - 20:30

  3h

  15 (7 brīvas)

Stresa menedžments (Ķengarags)

Rīgā kopā,  Ķengarags

Programma paredzēta dziļākas izpratnes iegūšanai par pozitīvā un negatīvā stresa ietekmi uz organismu, par stresa procesu attīstību, par personības psiholoģiskā tipa saistību ar stresa reakcijām. Programmas realizācijas gaitā klausītāji apgūs praktiskas psiholoģiskas taktikas sava stresa līmeņa samazināšanai un stresa reakciju vadīšanai, kas palīdzēs uzlabot psiholoģisko mikroklimatu.

Uzzināt vairāk

  kursi

  no 15.10.2018 līdz 09.11.2018

  8h

  25 (16 brīvas)

Latviešu valodas apguve pieaugušajiem (C1 līmenis) Ķengarags

Rīgā kopā,  Ķengarags

C1 (augstākā līmeņa) latviešu valodas mācību programma paredzēta Rīgas iedzīvotājiem, kuru valodas prasme ļauj brīvi sazināties ar dzimtās valodas runātājiem, bet kuriem, lai kļūtu par pilnībā pastāvīgiem valodas lietotājiem, ir nepieciešams šo prasmi nostiprināt. Nodarbību laikā tiks trenētas lasīšanas, rakstīšanas, runāšanas un klausīšanās prasmes. 

Uzzināt vairāk

  kursi

  no 26.09.2018 līdz 19.12.2018

  50h

  15 (5 brīvas)

Angļu valodas apguve pieaugušajiem (B1 līmenis) Ķengarags

Rīgā kopā,  Ķengarags

Programma paredzēta Rīgas iedzīvotāju angļu valodas apguvei, lai pilnveidotu  dažādas valodas prasmes un kompetences, kas palīdzētu  komunikatīvo vajadzību nodrošināšanai daudzveidīgās ikdienas situācijās un profesionālajā darbībā Latvijā un ārzemēs atbilstoši B1 valodas apguves līmenim.
 

Uzzināt vairāk

  kursi

  no 26.09.2018 līdz 19.12.2018

  50h

  17 (2 brīvas)

Vācu valodas apguve pieaugušajiem (A1 līmenis) Ķengarags - kursi atcelti!

Rīgā kopā,  Ķengarags

Programma paredzēta Rīgas iedzīvotāju vācu valodas apguvei, lai pilnveidotu  dažādas valodas prasmes un kompetences, kas palīdzētu  komunikatīvo vajadzību nodrošināšanai daudzveidīgās ikdienas situācijās un profesionālajā darbībā Latvijā un ārzemēs atbilstoši A1 valodas apguves līmenim.

Uzzināt vairāk

  kursi

  no 01.10.2018 līdz 26.11.2018

  50h

  15 (13 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit