Sākums / Mājturības un tehnoloģiju, mājsaimniecības skolotāji

Mājturības un tehnoloģiju, mājsaimniecības skolotāji

Caurviju prasmes “Jaunrade un uzņēmējspēja” attīstīšana 1.-6.klasē (5. grupa)

Vizuālās mākslas skolotāji,  Visu skolu pedagogi ,  Sākumskolas skolotāji,  Mājturības un tehnoloģiju, mājsaimniecības skolotāji 1.-6. klases skolotāji

Programmas laikā pedagogi padziļinās izpratni par jauno mācību saturu, caurviju prasmju jēdzienu un nozīmi, kā arī iepazīsies ar caurviju prasmes “Jaunrade un uzņēmējspēja” veidošanas un  attīstīšanas veidiem un iespējām skolēnos. Programmas ietvaros pedagogi gūs ierosmi un idejas savam darbam, praktizēs un dalīsies savā pieredzē.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 12.11.2018 līdz 03.12.2018

  8h

  30 (9 brīvas)

Dizaina process no vajadzību apzināšanas līdz izstrādājuma pilnveidei

Mājturības un tehnoloģiju, mājsaimniecības skolotāji mājturības un tehnoloģiju I (tekstila) skolotāji 5.-9.kl.

Programmas mērķis ir sagatavot pedagogus pārmaiņām izglītības procesā projekta “Skola 2030” kontekstā un veidot izpratni par jaunā mācību satura struktūru dizainā un tehnoloģijās. Skolotāji veidos, aprobēs un izvērtēs produktīvu stundu, plānos dizaina procesa posmu mērķtiecīgu mācīšanu mājturībā un tehnoloģijās, modelēs pašvadītu mācīšanos tēmai lentīšu izšūšana, novērtēs to.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 26.10.2018 līdz 22.11.2018

  12h

  24 (2 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit