Jaunumi

Jauns profesionālās pilnveides pasākumu piedāvājums pedagogiem JŪNIJAM

otrdiena, 2018. gada 22. maijs

Pieteikšanās uz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides pasākumiem šeit, izvēloties mērķauditoriju.

Uzzināt vairāk

Aicinām pieteikties forumam “Izglītība izaugsmei 2018”

piektdiena, 2018. gada 18. maijs

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (turpmāk - RIIMC) aicina pedagogus un izglītības iestāžu vadītājus pieteikties forumam “Izglītība izaugsmei 2018”. Forums notiks 13. un 14. jūnijā Biznesa augstskolā “Turība”, Rīgā, Graudu ielā 68.

Uzzināt vairāk

Aicinām pieteikties projektu konkursam “Atbalsts pirmsskolas pedagoģisko mērķu sasniegšanai”

trešdiena, 2018. gada 16. maijs

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs  sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu aicina Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes pieteikties projektu konkursam “Atbalsts pirmsskolas pedagoģisko mērķu sasniegšanai”.

Uzzināt vairāk

ERASMUS+ Projekta “Efektīva starptautiskā partnerība: katra skolēna panākumi” mācību sesija Fitjārā (Norvēģija)

piektdiena, 2018. gada 11. maijs

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs kā partnerorganizācija piedalījās   ERASMUS+ stratēģiskās partnerības projekta “Efektīva starptautiskā partnerība: katra skolēna panākumi” (contract Nr. 2017-1-LT01-KA201-035254) ar mērķi uzlabot dalībnieku kompetences, lai efektīvi attīstītu radošumu, augstāku kritiskās un radošās domāšanas līmeni, kā veicināt veiksmīgu problēmu risināšanu un attīstīt praktiskās iemaņas, lai attīstītu dalībniekos speciālās prasmes, kas nepieciešamas, lai izveidotu augstas kvalitātes izglītojošus produktus.

Uzzināt vairāk

Festivāls “No pagātnes uz nākotni: Rīgas skola, skolotāji un skolēni 100 gados un turpmāk”

trešdiena, 2018. gada 9. maijs

26. aprīlī Kaņiera ielā 15 bija radoša gaisotne – norisinājās festivāla “No pagātnes uz nākotni: Rīgas skola, skolotāji un skolēni 100 gados un turpmāk” noslēguma pasākums. Festivāls bija viens no pasākumiem, kurš tika plānots un organizēts, sagaidot Latvijas Valsts simtgadi.

Uzzināt vairāk

Jauns piedāvājums pieaugušo neformālajā izglītībā 2018. gada maijam un jūnijam

piektdiena, 2018. gada 27. aprīlis

Informācija par pieaugušo neformālās izglītības kursiem maijā un jūnijā pieejama šeit.

Uzzināt vairāk

Jauns profesionālās pilnveides pasākumu piedāvājums pedagogiem MAIJAM

otrdiena, 2018. gada 24. aprīlis

Pieteikšanās uz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides pasākumiem šeit, izvēloties mērķauditoriju.

Uzzināt vairāk

14. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes “Mēs - Latvijas simtgadei” (tekstila tehnoloģijās) 3. posma rezultāti

otrdiena, 2018. gada 17. aprīlis

2018. gada 4. aprīlī Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē notika 14. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 6.-7. klasei „Mēs –Latvijas simtgadei” tekstila tehnoloģijās 3. posms.

Uzzināt vairāk

Līdz 16. aprīlim turpinās otrā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem

otrdiena, 2018. gada 10. aprīlis

Ikviens strādājošais un pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem vēl līdz 16. aprīlim var pieteikties mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, paaugstinot savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju. Šajā pieteikšanās kārtā pieejamas mācības 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs 38 Latvijas pilsētās un novados.

Uzzināt vairāk

Rīdziniekiem iespēja pieteikties profesionālās pilnveides projektā – karjeras konsultants pieejams bez maksas

trešdiena, 2018. gada 4. aprīlis

Vēl līdz 16. aprīlim ikviens rīdzinieks, kurš ir nodarbināts un vecāks par 25 gadiem, var pieteikties apmaksātām mācībām 403 programmās, lai mainītu vai pilnveidotu savu profesionālo kompetenci. Šāda iespēja tiek piedāvāta Eiropas Savienības fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros. Projekta un karjeras konsultants ir pieejams bez maksas.

Uzzināt vairāk

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit