Jaunumi

Jauns piedāvājums pedagogu profesionālās kompetences pilnveidei OKTOBRIM

otrdiena, 2018. gada 25. septembris

Izsludināta pieteikšanās pasākumiem pedagogu un izglītības iestāžu tehnisko darbinieku profesionālās kompertences pilnveidei. Pieteikšanās šeit:

Uzzināt vairāk

Aicinātas visas Rīgas skolas  piedalīties projektu konkursā “Atbalsts skolas stratēģisko mērķu sasniegšanai”!

trešdiena, 2018. gada 19. septembris Uzzināt vairāk

Mācību priekšmetu olimpiādes 2018./2019. m.g.

ceturtdiena, 2018. gada 13. septembris

Informācija par mācību priekšmetu olimpiādēm jaunajā mācību gadā atrodama šeit.

Aptauja par prognozējamo novada (Rīgas pilsētas) mācību priekšmetu olimpiāžu dalībnieku skaitu 2018.2019.m.g. (Excel dokuments)

Uzzināt vairāk

Rīdziniekiem ir iespēja pieteikties mācībām jaunas profesijas apguvei vai profesionālās kompetences pilnveidošanai

otrdiena, 2018. gada 11. septembris

Vēl līdz 17. septembrim rīdziniekiem ir iespēja pieteikties mācībām jaunas profesijas apguvei vai profesionālās kompetences pilnveidošanai.

Uzzināt vairāk

Projekts “Latviešu valodas pilnveidošana vidusskolu pedagogiem mūsdienīgai lietpratībai”

pirmdiena, 2018. gada 10. septembris

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs turpina īstenot projektu “Latviešu valodas pilnveidošana vidusskolu pedagogiem mūsdienīgai lietpratībai”,  lai pilnveidotu mazākumtautību vidusskolu pedagogu valsts valodas zināšanas,  kas nepieciešamas kvalitatīvai profesionālo pienākumu veikšanai  un valstī īstenojamo pārmaiņu ieviešanai vispārējā izglītībā, pilnveidojot mācību  saturu un kompetenču pieeju.

Uzzināt vairāk

Notiks seminārs “Mācīt - lai uzlabotu latviešu valodas apguvi vidusskolā”.

ceturtdiena, 2018. gada 6. septembris

26. septembrī notiks seminārs vidusskolu latviešu valodas skolotājiem “Mācīt - lai uzlabotu latviešu valodas apguvi vidusskolā”.

Uzzināt vairāk

Rīdziniekiem ir iespēja apgūt jaunu profesiju vai pilnveidot profesionālās kompetences

otrdiena, 2018. gada 4. septembris

Ikvienam rīdziniekam, kurš ir nodarbināts un vecāks par 25 gadiem, ir iespēja pieteikties mācībām pieaugušajiem vairāk nekā 400 programmās, tostarp 165 izglītības programmās Rīgā, lai mainītu vai pilnveidotu savu profesionālo kompetenci. Šāda iespēja tiek piedāvāta Eiropas Savienības fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros.

 

Uzzināt vairāk

Atbalsts speciālajās izglītības programmās strādājošajiem vispārizglītojošo skolu pedagogiem

pirmdiena, 2018. gada 3. septembris Uzzināt vairāk

Aicinām skolas izmantot individualizētu atbalsta iespēju pedagogiem - skolotāja konsultantu

piektdiena, 2018. gada 31. augusts Uzzināt vairāk

Aicinām pieteikties projektā "Efektīva mācību stunda latviešu valodā"

ceturtdiena, 2018. gada 30. augusts

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs  sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu aicina Rīgas vispārizglītojošo skolu fizikas, bioloģijas, ķīmijas, matemātikas, ģeogrāfijas, vēstures, informātikas sākumskolas skolotājus, kuri īsteno mazākumtautību izglītības programmas,  pieteikties projektā  “Efektīva mācību stunda latviešu valodā”, kas notiks  laikā no 2018.gada septembra  līdz 2019.gada jūnijam.

Uzzināt vairāk

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit