Sākums / Jaunumi / 14. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes “Mēs - Latvijas simtgadei” (tekstila tehnoloģijās) 3. posma rezultāti

14. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes “Mēs - Latvijas simtgadei” (tekstila tehnoloģijās) 3. posma rezultāti

otrdiena, 2018. gada 17. aprīlis

2018. gada 4. aprīlī Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē notika 14. atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes 6.-7. klasei „Mēs –Latvijas simtgadei” tekstila tehnoloģijās 3. posms.

 

Atklātās olimpiādes 3. posmā piedalījās 52 dalībnieces, kuras olimpiādes laikā radīja grāmatzīmes dizainu un izstrādāja grāmatzīmi tekstila tehnoloģijās, iedvesmojoties no piedāvātajiem latviešu etnogrāfisko priekšmetu attēliem.

Skatīt olimpiādes rezultātus.

Pirmo trīs pakāpju, atzinību ieguvēji un skatītāju simpātiju balvu ieguvēji kopā ar saviem pedagogiem tiek aicināti 2018. gada 25. aprīlī plkst. 11.00 uz Mājturības un tehnoloģiju, mājsaimniecības olimpiāžu uzvarētāju apbalvošanu Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē, Jūrmalas gatvē 76, Rīgā.

Atklāto olimpiādi organizē Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte un  Latvijas Mājturības pedagogu biedrība sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru, Rīgas Izglītības un informatīvi metodisko centru.

Par balvām gādā  SIA Pērļu Lāde,  Zvaigzne ABC, SIA Radošo darbu galerija, SIA Livonia Print, SIA Packlett-Baltija, SIA Klippan Saule, žurnāls „Praktiskie Rokdarbi”.

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk