Sākums / Jaunumi / Kompetenču pieeja mācību saturā. Sabiedriskās apspriešanas semināri

Kompetenču pieeja mācību saturā. Sabiedriskās apspriešanas semināri

trešdiena, 2018. gada 10. janvāris

Ņemot vērā valstī īstenojamās pārmaiņas vispārējā izglītībā, pilnveidojot mācību saturu un pieeju, Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs janvāra mēnesī aicina Rīgas pedagogus uz sabiedriskās apspriešanas semināriem. SEmināru grafiks šeit. 

 

Uz katru no semināriem, kuri tiks organizēti pa mācību priekšmetu jomām un rajoniem/priekšpilsētām, lūdzam deleģēt vienu pārstāvi no izglītības iestādes (direktora vietnieku izglītības jomā-attiecīgās jomas pārstāvi vai metodiskās komisijas vadītāju – attiecīgās mācību jomas pārstāvi). No pirmsskolu izglītības iestādēm aicinām pieteikties izglītības metodiķi. Deleģētos pārstāvjus lūdzam pieteikt Centra mājas lapā www.riimc.lv, sadaļā http://riimc.lv/lv/pedagogiem/seminari, izvēloties savu rajonu/priekšpilsētu, tālāk reģistrējot dalībniekus uz katru  mācību jomas sabiedriskās apspriešanas semināru.

Lai seminārs noritētu veiksmīgi:

  • aicinām izlasīt projekta “Kompetenču pieeja mācību saturā”  izstrādātos materiālus vietnē www.skola2030.lv:  “Izglītība mūsdienīgai lietpratībai: mācību satura un pieejas apraksts”.

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk