Sākums / Imanta

Imanta

Atpakaļ darbā pēc ilga pārtraukuma - Imantā

Rīgā kopā,  Imanta

Programmas dalībnieki papildinās zināšanas un prasmes par par izmantojamiem resursiem, lai veiksmīgāk atgrieztos darbā pēc ilgstoša pārtraukuma – bērnu audzināšana, slimošana vai atgriešanās no ārzemēm. Gadās, ka pauze starp darbiem ir ieilgusi - dažreiz tā ir plānota ilgstoša prombūtne, kā bērniņa piedzimšana vai pārcelšanās uz dzīvi un darbu ārpus Latvijas, dažreiz tas notiek neatkarīgi no mūsu gribas, kad saslimstam paši vai ikdienas atbalsts vajadzīgs kādam mums tuvam cilvēkam, vai arī vēl kāds cits iemesls. Ilgāk esot prom no ikdienas profesionālās darbības, pirms atgriešanās mēdz būt gan praktiskas rūpes, kā sakārtot savu ikdienu pēc atgriešanās darbā, gan arī šaubas, nedrošība un citas līdzīgas izjūtas, kam par iemeslu var būt gan neziņa, gan citi personiski un arī emocionāli iemesli. Nodarbībās pārskatīsim, par ko būtu jāpārdomā un kas jāsagatavo pirms plānotās atgriešanās, modelēsim dažādus nākotnes scenārijus gan pirms atgriešanās, gan jau atsākot profesionālās darba gaitas, un plānosim reālus darbības soļus, lai apzinātos, kāds atbalsts ir nepieciešams un kā to gūt, kā arī praktiski izpētīsim pieejamos personiskos un darba vides resursus kā pirms atgriešanās, tā arī atsākot profesionālās vai darba gaitas

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 07.10.2019 līdz 10.10.2019

  8h

  17 (17 brīvas)

Aktiermeistarības pamati veiksmīgai ikdienai - Imantā

Rīgā kopā,  Imanta

Jebkuras profesijas pārstāvim arī ikdienā ir svarīgi prast sevi pasniegt tā, lai apkārtējie pamana ne tikai tavas zināšanas. Ir daži noslēpumi, kas liks apkārtējiem uz mums paraudzīties savādāk. Aktiermeistarība ir svarīga ne tikai aktierim. Viens no veiksmīga biznesa noslēpumiem mūsdienu mainīgajā pasaulē ir prast sevi atbilstoši pasniegt. Kursu dalībnieki iepazīsies ar profesionālas skatuves mākslas atšķirību no pašdarbības, iztēles vingrinājumiem, novērojumiem. Individuālas un grupu etīdes.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  09.10.2019 18:00 - 21:00

  4h

  17 (12 brīvas)

Veiksmīgas uzstāšanās ABC jeb prasme uzrunāt auditoriju - Imantā

Rīgā kopā,  Imanta

Profesionāla pasniedzēja vadībā kursu dalībnieki iepazīsies ar teorētiskiem pamatiem un praktiskiem padomiem, kā panākt, lai klausītāji tevi dzird un saprot. Stresa pārvarēšana, kontakts ar klausītāju, kursa dalībnieku balss un artikulācijas aparāta problēmu diagnostika, biežāk satopamās problēmas un to risinājumi, artikulācijas aparāta  un elpošanas  vingrinājumi, tipiskākās valodas kļūdas, kā izlabot dialektu, ko darīt, ja balss neskan, runas mērķis, teksta analīze, lomu spēles – diktori un žurnālisti, publiskās runas pamatnoteikumi, teksta loģiskā analīze u.c.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  25.09.2019 18:00 - 21:00

  4h

  17 (11 brīvas)

Ievads programmā MS PowerPoint - Imantā

Rīgā kopā,  Imanta

Ms PowerPoint iesācējiem. Kurss paredzēts tiem, kuri ir ieinteresēti apgūt galvenās prasības, lai veidotu un pārveidotu pamata prezentācijas, izmantojot Microsoft Office PowerPoint.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 22.10.2019 līdz 24.10.2019

  6h

  17 (16 brīvas)

Programma MS EXCEL lietpratējiem - Imantā

Rīgā kopā,  Imanta

Ms Excel lietpratējiem. Kurss paredzēts tiem, kuri vēlas iegūt papildus zināšanas, lai izmantotu Microsoft Excel sniegtās iespējas datu analīzes rīku izmantošanā, Pivot Table veidošanā, kā arī vēlas padziļināt savas zināšanas Excel funkciju izmantošanā dažādiem uzdevumiem.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 08.10.2019 līdz 17.10.2019

  12h

  17 (15 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit