Sākums / Sociālā un pilsoniskā joma (sociālās zinības, vēsture, politika, ekonomika)

Sociālā un pilsoniskā joma (sociālās zinības, vēsture, politika, ekonomika)

Aktualitātes kompetenču pieejas īstenošanā vēsturē pamatskolas un vidusskolas posmā

Sociālā un pilsoniskā joma (sociālās zinības, vēsture, politika, ekonomika) vēstures skolotāji

Semināra mērķis ir  sagatavot pedagogus pārmaiņām izglītības procesā. Dalībnieki pilnveidos izpratni par mācību satura un pieejas akcentiem Latvijas un pasaules vēstures mācību priekšmetā, programmas struktūru un mācību līdzekļiem, plānos un veiks praktiskus uzdevumus un diskutēs, kā efektīgāk veidot mācību procesu. Nodarbībā pedagogi pilnveidos izpratni par jauno vidējās izglītības modeli.

Uzzināt vairāk

  Seminārs

  20.08.2020 10:00 - 13:00

  4h

  15 (0 brīvas)

Būtiskākie akcenti mācīšanās pieejai sociālās zinībās 7. klasei

Sociālā un pilsoniskā joma (sociālās zinības, vēsture, politika, ekonomika) Sociālo zinību skolotāji

Nodarbības apguves rezultātā skolotājs būs paplašinājis izpratni, kā plānot jauno mācību saturu sociālās zinībās 7. – 9. klasēs, kā īstenot praksē mācīšanos, kuras rezultāts ir lietpratība, kā plānot tematus un kā veidot mācību stundu sociālās zinībās 7. klasei. Nodarbībā tiks akcentēta efektīvas mācību stundas plānošana, mācību satura organizācija, mācību satura plānošana trīs līmeņos. Tāpat tiks vērsta uzmanība uz pašvadītu mācīšanos un kā saskatīt skolēna mācīšanos stundā.

Uzzināt vairāk

  Tiešsaistes seminārs

  26.08.2020 10:00 - 13:00

  4h

  30 (2 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit