Sākums / Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības)

Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības)

Digitālās prasmes un/ vai digitālā caurvija mācību procesā 21. gadsimta prasmju attīstīšanai. 5. papildus grupa lielā pieprasījuma dēļ!

Visi skolotāji,  Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības),  Dabaszinātņu joma (dabaszinības, fizika, ķīmija, bioloģija, ģeogrāfija) 5. - 9. klašu skolotāji

Programma tiek piedāvāta pedagogiem ar labām datorprasmēm un valsts valodas zināšanām. Programmas ietvaros pedagogi iepazīsies ar novitātēm un atziņām par 21.gadsimta prasmju attīstības veicināšanu, to sasaisti ar jauno uz kompetencēm orientēto mācību saturu, kā arī tehnoloģiju izmantošanas lomu skolēnu lietpratības pilnveidē. Pedagogi veiks dažādus praktiskus uzdevumus, lai izmēģinātu jaunās tehnoloģijas darbībā, tādējādi iejūtoties skolēnu lomā. Programmas ietvaros nostiprinās zināšanas par Microsoft Office lietojumprogrammām (MS Word, MS Excel), iepazīsies ar Google rīku (veidlapas), kā arī apgūs lietotnes ClassDojo, Quizizz, Sli.do, Note.ly. Kursu ietvaros būs nepieciešams viedierīce (viedtālrunis vai planšete), kuru var sasaistīt ar datoru wifi tīklā. Lūdzam ņemt vērā, ka pirms kursu norises dažu dienu laikā pēc katra dalībnieka pieteikuma saņemšanas tiks nosūtīta saite uz aptaujas anketu, kura jāaizpilda pēc iespējas ātrāk, lai lektorei ir zināms, ko jaunu no visa piedāvātā programmas satura apgūt.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 10.06.2019 līdz 17.06.2019

  8h

  18 (16 brīvas)

Izbraukuma seminārs pieredzes apmaiņai Jēkabpils 3.vidusskolā un Jēkabpils Agrobiznesa koledžā

Matemātikas joma (matemātika),  Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības) 5.-12.klašu skolotāji

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Jēkabpils 3.vidusskolu un Jēkabpils Agrobiznesa koledžu matemātikas un IT jomu skolotājiem par pedagogu savstarpējo sadarbības organizēšanu  izglītības procesa īstenošanā, par metodisko paņēmienu dažādību praktisko nodarbību organizēšanā, lai uzlabotos  skolēnu mācību rezultāti. Jēkabpils 3.vidusskola ir arī jaunās kompetenču pieejas projekta pilotskola. Jēkabpils Agrobiznesa koledža piedāvā iepazīties ar koledžas telpām un neformāli aprunāties ar IT pasniedzējiem, kā arī iepazīties ar 1.līmeņa augstākās izlītības iespējām un mūžizglītības piedāvājumiem viņu koledžā.

Izbraukšana no ORIGO plkst. 7.00. Detalizēta programma tiks izsūtīta uz izbraukuma semināra pieteikto dalībnieku e-pastiem.

Uzzināt vairāk

  Izbraukuma seminārs

  11.06.2019 07:00 - 20:00

  8h

  30 (26 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit