Sākums / Izglītības iestāžu vadība

Izglītības iestāžu vadība

Praktiskā projektu vadība skolā

Visu skolu pedagogi ,  Izglītības iestāžu vadība

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs jau tradicionāli aicina Rīgas vispārējās izglītības iestādes: sākumskolas, pamatskolas, vidusskolas pieteikties projektu konkursam “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošana skolā”.
Sīkāka informācija par projektu konkursu ŠEIT.

Lai veiksmīgi uzrakstītu projekta pieteikumu, aicinām interesentus uz semināru "Praktiskā projektu vadība", kas notiks 2020. gada 7. oktobrī plkst. 12.15-14.45 Kaņiera ielā 15, Rīgā.

Semināra piedāvātās tēmas: projekta pazīmes, mērķis un rezultāti, projekta aktivitāšu plānošana, atbildības un laika plānošana, budžeta plānošana.
! Līdzi ņemt savu projekta idejas aprakstu (1. un 2. pielikums).

Uzzināt vairāk

  Seminārs

  07.10.2020 12:15 - 14:45

  3h

  50 (49 brīvas)

Izglītība izaugsmei 2020

Izglītības iestāžu vadība pirmsskolas izgītības iestāžu vadītāji, vietnieki, skolotāji

Darba kārtība un pieteikšanās www.riimc.lv no 13.10.2020.

Uzzināt vairāk

  Forums

  27.10.2020 10:00 - 14:00

  4h

  75 (0 brīvas)

Projekts “IEDOT ROKU” Attiecības ar citādo: pieņemšana un atbalsts, strādājot ar skolēniem ar citas kultūras pieredzi

Visi skolotāji,  Izglītības iestāžu vadība 1.-9. klašu pedagogiem, kuri strādā ar jauniebraucēju, reemigrantu un patvērumu meklētāju bērniem

Projekta "Iedot roku" ievadnodarbība. Informācija par projektu, saturs, ieguvumi.
Vebinārs sniegs pamata ieskatu, saskaroties un izprotot citas kultūras. Kultūru saskarsmi veido divu horizontu saplūšana – mūsu un cita, kas liek ne tikai izzināt “citu”, bet arī paraudzīties sevī un pārskatīt savus pieņēmumus. Lekcijā tiks aplūkoti Latvijā veiktu pētījumu piemēri un to sniegtie ieteikumi.
Vebinārs notiks tiešsaistē MS Teams platformā. Lai piedalītos vebinārā, Jums ir nepieciešams dators, interneta pieslēgums un austiņas ar mikrofonu vai arī datoram ir jābūt aprīkotam ar skandām (tumbām) vai iebūvētu skaļruni, mikrofona esamība ir vēlama, bet nav obligāta. Pieslēgšanās no plkst.14.30.

Uzzināt vairāk

  Projekts

  29.09.2020 14:30 - 16:00

  0h

  100 (65 brīvas)

Kā nepieļaut profesionālo izdegšanu un stiprināt komandu pret stresu pirmsskolas izglītības iestādē .Svarīga informācija- mainīti kursu datumi!!!!

Izglītības iestāžu vadība pirmsskolas izgītības iestāžu vadītāji

Programmas ietvaros dalībnieku uzzinās, cik svarīgi ir iestādes  vadītājam stiprināt savu komandu un nepieļaut profesionālo izdegšanu, mācīsies izprast saskarsmes kvalitātes ietekmi uz stresa līmeni, ko un kā ar to darīt, veicot dažādus praktiskos treniņus  ar konkrētiem norādījumiem.

Uzzināt vairāk

  kursi

  no 30.09.2020 līdz 06.10.2020

  8h

  16 (0 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit