Sākums / Izglītības iestāžu vadība

Izglītības iestāžu vadība

Atbalsts skolas vadībai skolēnu vērtību un tikumiskās audzināšanas veicināšanai skolā

Izglītības iestāžu vadība skolu vadības komanda: vismaz 2 cilvēki no katras skolas - direktors, direktora vietnieki audzināšanas darbā

Skolā nepieciešama plānveidīga, organizēta, reflektējoša un pārdomāta morāla audzināšana. Programma piedāvā skolas vadības komandām zinātnē balstītu atbalstu skolēnu vērtību un tikumiskās audzināšanas jomā, ņemot vērā izglītības satura reformas, projekta “Skola2030” nostādnes par vērtībām un tikumisko audzināšanu un starptautisko pieredzi šajā jomā. Dalībnieki varēs pilnveidot zināšanas par šo tēmu, iedziļināties izpratnē par skolas vadības lomu, kā arī iegūt prasmi praktiski plānot un pakāpeniski ieviest, īstenot un novērtēt, sadarbībā ar iesaistītajām pusēm, t.sk. skolotājiem, vecākiem un pašiem skolēniem. Mācīšanās procesā tiks izmantotas aktīvas metodes, darbs grupās, kolēģu atgriezeniskā saite, gadījumu analīze no Latvijas un ārzemēm, kā arī tiks praktiski apgūts inovatīvs un starptautiski validēts skolas izvērtēšanas rīks vērtību un tikumiskās audzināšanas jomā.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 12.02.2020 līdz 11.03.2020

  9h

  20 (14 brīvas)

Projekts "Durvis" - Pārmaiņu vadību skolā (4. seminārs)

Izglītības iestāžu vadība skolu direktori, vietnieki

Pārmaiņas vienmēr nāk ar satraukumu – kā tas būs, vai izdosies, vai visi sapratīs un ies kopsolī ar tām? Vadīt pārmaiņu procesu ir liels izaicinājums ikvienai vadības komandai. Kā ierosināt, veicināt un īstenot pārmaiņas skolas vidē – no teorijas līdz taustāmai pieredzei. Rīgas Teikas vidusskolas vadības komanda piedāvās savu skatījumu uz pārmaiņu procesu īstenošanu savā skolā. Arī pieredzes semināra dalībnieki varēs gūt ierosmi, kā pārvarēt savu skolu izaicinājumus ceļā uz pārmaiņām.

Uzzināt vairāk

  Seminārs

  12.02.2020 13:00 - 16:00

  4h

  80 (57 brīvas)

Projekts "Durvis" 3. seminārs "Padziļināto kursu komplektu plānošanas principi - teorija un prakse"

Izglītības iestāžu vadība skolu direktori, direktoru vietnieki

Darbnīcās skolas komanda dalīsies ģimnāzijas pieredzē, plānojot padziļināto kursu komplektus, kā arī caur praktisku piemēru aicinās izvērtēt dažādu mācību darba organizācijas modeļu priekšrocības, ņemot vērā izglītojamā slodzi atbilstoši MK noteikumiem par kursu un stundu plānu ar kopējo mācību stundu skaitu kursā mēnesī, semestrī, mācību gadā un trijos gados.

Uzzināt vairāk

  Seminārs

  21.01.2020 13:00 - 16:00

  4h

  50 (0 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit