Sākums / Visi skolotāji

Visi skolotāji

Emocionāli labvēlīgas vides veidošana darbā ar skolēniem un viņu vecākiem

Visi skolotāji,  Audzināšanas joma audzināšanas joma

Aizvien biežāk rodas konflikti starp skolotāju un skolēnu, kur skolotāji vaino skolēnus slinkumā, bet skolēni un vecāki skolotājus – nekompetencē. Lielākoties šie konflikti rodas informācijas trūkuma, atšķirīgās audzināšanas un vides dēļ. Ir ļoti svarīgi, kā skolēni uztver vietu, kurā mācās un gūst iemaņas visai dzīvei. Nodarbības ietvaros tiks rastas atbildes uz jautājumiem:
Kāda vide iedvesmo, veicina sadarbību un mijiedarbību un kas būtu jānovērš un jāpilnveido, lai vidi varētu raksturot kā emocionāli labvēlīgu?Kā panākt atbalstošu un emocionāli drošu vidi ikdienā? Kādi emocionālie, pedagoģiskie un sociālie faktori veicina labvēlīgas vides esamību mūsdienu skolā? Vai atbildīga attieksme pret savu un citu cilvēku emocionālo pasauli mazina disciplīnas problēmas?                                                                                                                   
Cik svarīgas ir emocijas, emocionālo prasmju veicināšana un to attīstība darbā ar skolēniem un vecākiem un kā tas ietekmē komunikāciju, problēmu risināšanu, motivāciju un mācīšanās procesu kopumā.   Kādi ir skolas un ģimenes sadarbības mērķi,robežas un resursi?

 

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 22.01.2020 līdz 29.01.2020

  6h

  25 (0 brīvas)

Individuālā izglītības plāna izveides un īstenošanas ceļi

Visi skolotāji

Programma veidota, lai paaugstinātu pedagogu profesionālo kompetenci darbā ar izglītojamiem, kuram ir funkcionālie traucējumi, uzvedības traucējumi un grūtības mācībās, veicinātu prasmi saskatīt izglītojamā resursus, izveidotu  individuālo atbalsta pasākumu plānu.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 10.12.2019 līdz 28.01.2020

  12h

  25 (0 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit