Sākums / Visi skolotāji

Visi skolotāji

Speciālās zināšanas pedagogiem bērnu tiesību aizsardzības jomā (Kursi notiek attālināti)

Visi skolotāji

1. nodarbībā:
-Bērnu tiesību galvenie principi.
- Vardarbības galvenie motīvi un pieaugušo cilvēku kompetences instrumenti.
2. nodarbībā: 
-Vardarbības veidi,.
- Efektīvas saskarsmes stratēģijas.
- Palīdzība sev situācijās, kad bijis iesaistītas vardarbības risināšanā.

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes kursi

  no 06.12.2021 līdz 13.12.2021

  6h

  26 (-1 brīvas)

Speciālās zināšanas pedagogiem bērnu tiesību aizsardzības jomā (Kursi notiek attālināti)

Visi skolotāji

Programmas  ietvaros pedagogi pilnveidos zināšanas bērnu tiesību aizsardzības jomā. Nodarbībās aktualizēs un padziļinās starptautisko tiesību un Latvijas normatīvo aktu izpratni un to piemērošanu bērnu tiesību aizsardzības jomā. Pedagogi diskutēs par bērnu un vecāku tiesībām un pienākumiem, saskarsmi, bērna tiesību garantijām un ierobežojumiem. 

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes kursi

  no 01.12.2021 līdz 08.12.2021

  8h

  25 (0 brīvas)

Projekts "ES". 5. modulis "Finansiālā labklājība labsajūtai" (Kursi notiek attālināti)

Visi skolotāji

Finansiālā labklājība nav tikai cipars bankas kontā un banknotes makā. Tas ir kas daudz vairāk, kas nodrošina ne vien labklājību, bet arī labsajūtu tavās attiecībās ar naudu. Lai cik dīvaini nešķistu, mēs ikviens veidojam attiecības ar naudu, kas tālāk jau rezultējas ciparos, banknotēs, labklājībā un labsajūtā. Nodarbībās secīgi sāksim ar saknēm jeb iesīkstējušām pārliecībām un stereotipiem, kas dzīvo mūsos jau kopš bērnības, turpināsim ar ikdienas finanšu ieradumu analīzi, kā arī izstrādāsim plānu rīcībai, kas nākotnē nesīs vēlamos finansiālos augļus. 

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes kursi

  no 01.12.2021 līdz 15.12.2021

  6h

  40 (0 brīvas)

Projekts "ES". 1.Modulis "Domāšanas maiņa. Dzīves pielāgošanās. Pašmotivācija. Uzturs un domāšana." (Kursi notiek attālināti)

Visi skolotāji

Domāšana ir dzīves laikā attīstāma prasme, un tās kvalitāte ir atkarīga no ikdienas ieradumiem. Domāšana līdzīgi ķermenim ir trenējama visas dzīves garumā, ja grib uzturēt tās elastību un kvalitāti. Nodarbībā iegūsiet praktiskus ieteikumus un zināšanas ikdienā, kas palīdzēs stiprināt domāšanas kvalitāti un tās izturību. Pašmotivāciju veido divas lielas daļas - motīvi un process. Uzzināsiet par praktiskiem uzdevumi kā ikdienā stiprināt un veidot rezultatīvu motivāciju. Iegūsiet praktiskas zināšanas, lai spētu pielāgot veselīgas ēšanas paradumus savam dzīves ritmam un nejustu sirdsapziņas pārmetumus: Kā neapjukt informācijas gūzmā?, Kā izstrādāt savu unikālo rīcības plānu pretī veselīgam un apzinātam dzīvesveidam?, Kā maziem un vienkāršiem soļiem panākt pozitīvas un paliekošas pārmaiņas ilgtermiņā?

Uzzināt vairāk

  tiešsaistes kursi

  no 16.11.2021 līdz 07.12.2021

  9h

  30 (0 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit