Sākums / Matemātikas joma (matemātika)

Matemātikas joma (matemātika)

Matemātikas mācību satura apguve kompetencēs balstītā pieejā pirmsskolā un sākumskolā

Matemātikas joma (matemātika) pirmsskolas un sākumskolas skolotāji

Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmā aktualizētas mūsdienīgas darba metodes, padziļinātas prasmes un zināšanas par kompetencēs balstītu matemātikas mācību procesu pirmsskolā un sākumskolā. Pedagogiem tiks nodrošināta iespēja pilnveidot prasmi radoši izmantot iegūtās zināšanas un prasmes pedagoģiskajā procesā, plānojot matemātikas nodarbības un skolēnu individuālo darbu un sekmējot skolēnu izziņas un domāšanas attīstību saskaņā ar kompetencēs balstītu mācību procesu, pilnveidot prasmi plānot un īstenot skolēna mācīšanos rosinošu vidi kompetencēs balstītā matemātikas mācībā pirmsskolā un sākumskolā, izvērtēt mācību metožu, metodisko paņēmienu un darba organizācijas formu kvalitāti skolēna individuālo sasniegumu kontekstā.

Uzzināt vairāk

  kursi

  no 03.11.2020 līdz 17.11.2020

  8h

  25 (14 brīvas)

Pieredzes apmaiņas izbraukuma seminārs uz Siguldas Valsts ģimnāziju

Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības),  Matemātikas joma (matemātika) 7.-12.klašu skolotāji

Lūdzam pieteikties ne vairāk kā 2-3 vienas izglītības iestādes skolotājus, kuri pēdējos gados nav piedalījušies kādā izbraukuma seminārā, lai pieredzē apmainītos var arī citu izglītības iestāžu pedagogi. Tiks piedāvāta dalīšanās pieredzē par jaunā kompetencēs balstītā mācību satura ieviešanas darbiem - par skolotāju sadarbību mācot vienu prasmi, realizējot kopēju mērķi kādā klašu grupā, par skolotāju mācīšanās grupām, par pašvadītas mācīšanās mācīšanu skolēniem, par efektīvas stundas modeli. Izbraukšana no Aspazijas bulvāra 5 pagaidām plānota plkst. 8.30. Detalizēta programma tiks izsūtīta uz izbraukuma semināra pieteikto dalībnieku e-pastiem. 

Uzzināt vairāk

  Seminārs

  25.11.2020 08:30 - 17:00

  6h

  30 (19 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit