Sākums / Matemātikas joma (matemātika)

Matemātikas joma (matemātika)

Aktualitātes matemātikas mācību jomas saturā

Matemātikas joma (matemātika) 4.-12.klašu matemātikas skolotāji

Metodiskajā dienā pedagogi tiks iepazīstināti ar aktualitātēm par un ap kompetenču pieeju mācību saturā matemātikas jomā. Pedagogi gūs izpratni par mācību programmu un mācību līdzekļu pilnveidotā mācību satura un pieejas īstenošanu un izmantošanas iespējām. Darba kārtība no 11.11.2019. www.riimc.lv, kur tiks precizēts gan semināra norises patiesais datums, gan laiki. Visiem, kas jau būs pieteikušies, tiks nosūtīta informācija uz norādīto e-pastu.

Darba kārtība

 

Uzzināt vairāk

  Metodiskā diena

  27.11.2019 14:00 - 17:00

  4h

  60 (17 brīvas)

Efektīva matemātikas mācību stunda 4.-9.klasē (8.grupa) Kursi nenotiks!

Matemātikas joma (matemātika) 4. - 9. klašu matemātikas skolotāji

Programmas mērķis ir  sagatavot matemātikas pedagogus 4.-9. klasēs pārmaiņām izglītības procesā, pilnveidojot kompetences par efektīvas mācību stundas būtību, tās vadīšanu un skolēna mācīšanās prasmju attīstīšanu. Dalībnieki  izvirzīs sasniedzamo rezultātu mācību stundā, iesaistīs skolēnus plānošanas procesā. Pedagogi izpratīs dziļās mācīšanās vadīšanu, zinās, kā skolēnus motivēt darbam un kā attīstīt skolēnu mācīšanās stratēģijas. Kursu dalībnieki veidos jēgpilnus uzdevumus, praktiski lietos mācību stundā un analizēs tos, sniegs atgriezenisko saiti.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 25.11.2019 līdz 09.12.2019

  12h

  6 (0 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit