Sākums / Matemātikas joma (matemātika)

Matemātikas joma (matemātika)

Izbraukuma seminārs pieredzes apmaiņai Jēkabpils 3.vidusskolā un Jēkabpils Agrobiznesa koledžā

Matemātikas joma (matemātika),  Tehnoloģiju joma (tehnoloģijas, datorika, dizains un tehnoloģijas, inženierzinības) 5.-12.klašu skolotāji

Pieredzes apmaiņas brauciens uz Jēkabpils 3.vidusskolu un Jēkabpils Agrobiznesa koledžu matemātikas un IT jomu skolotājiem par pedagogu savstarpējo sadarbības organizēšanu  izglītības procesa īstenošanā, par metodisko paņēmienu dažādību praktisko nodarbību organizēšanā, lai uzlabotos  skolēnu mācību rezultāti. Jēkabpils 3.vidusskola ir arī jaunās kompetenču pieejas projekta pilotskola. Jēkabpils Agrobiznesa koledža piedāvā iepazīties ar koledžas telpām un neformāli aprunāties ar IT pasniedzējiem, kā arī iepazīties ar 1.līmeņa augstākās izlītības iespējām un mūžizglītības piedāvājumiem viņu koledžā.

Izbraukšana no ORIGO plkst. 7.00. Detalizēta programma tiks izsūtīta uz izbraukuma semināra pieteikto dalībnieku e-pastiem.

Uzzināt vairāk

  Izbraukuma seminārs

  11.06.2019 07:00 - 20:00

  8h

  30 (26 brīvas)

Efektīva mācību stunda 5. - 9. klasē (3. grupa) Kursi pārcelti uz 3. un 18.jūniju!

Sākumskolas skolotāji,  Matemātikas joma (matemātika) 5. - 9. klašu skolotāji

Programmas mērķis ir  sagatavot pedagogus 5. - 9. klasēs pārmaiņām izglītības procesā, pilnveidojot kompetences par efektīvas mācību stundas būtību, tās vadīšanu un skolēna mācīšanās prasmju attīstīšanu. Kursu dalībnieki  izvirzīs sasniedzamo rezultātu mācību stundā, iesaistīs skolēnus plānošanas procesā. Pedagogi izpratīs dziļās mācīšanās vadīšanu, zinās, kā skolēnus motivēt darbam un kā attīstīt skolēnu mācīšanās stratēģijas. Kursu dalībnieki veidos jēgpilnus uzdevumus, praktiski lietos mācību stundā un analizēs tos, sniegs atgriezenisko saiti.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 03.06.2019 līdz 18.06.2019

  12h

  28 (19 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit