Sākums / Āgenskalns

Āgenskalns

Zīda apgleznošana (Āgenskalns)

Āgenskalns,  Rīgā kopā

Kursu laikā iemācīsimies apgleznot zīdu, apgūstot dažādas apgleznošanas tehnikas. Zīda apgleznošana nomierina, ļauj atveldzēties no ikdienas domām un stresa. Apgūstot zīda apgleznošanas pamatus un ieliekot savas emocijas, radošo iedvesmu, krāsu bagātību, galarezultātā radīsiet burvīgu mākslas darbu, kas priecēs gan pašu, gan citus.

Līdzi jāņem:

 • rāmis,
 • piespraudes rāmim,
 • zīda audums Nr. 5,
 • krāsas 3 gab. – sarkana, zila un dzeltena,
 • otiņas (izmērs Nr. 1, Nr. 4 un Nr. 10 vai 12),
 • tūbiņa kontūrām,
 • caurspīdīgais šķīdums kontūrai (biezinātājs),
 • uzgalis tūbiņai (izmērs Nr. 5),
 • palete krāsu jaukšanai,
 • glāze ūdenim,
 • pipete.

Iespējams iegādāties veikalā “Radošo darbu galerija” Artilērijas ielā 9, Rīgā

 

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 27.01.2020 līdz 03.02.2020

  6h

  17 (13 brīvas)

Rakstura līderība (Āgenskalns)

Rīgā kopā,  Āgenskalns

Nodarbību mērķis ir praktiski iepazīstināt dalībniekus ar izpratni par līderību viscēlākajā tās nozīmē.
Nodarbībās tiek praktiski parādīts, kas ir līderības pamats un būtība, un kur slēpjas līdera un jebkura cilvēka pilnība.
Nodarbību laikā dalībnieki iepazīst savas iedzimtās īpašības (temperaments) un saņem praktiskus instrumentus rakstura morālo ieradumu jeb tikumu (apdomība, mērenība, taisnīgums, drosme, cēlsirdība, pazemība) izkopšanai.
Seminārā dalībnieki uzzina, kādi ir galvenie izaicinājumi līderim audzinot savu raksturu un veidojot sevi kā personību, kas vēlāk spēs iedvesmot arī citus.
Izzinot katru rakstura tikumu, dalībnieki iepazīstas un iedvesmojas no izcilām vēsturiskām personībām-līderiem biznesā, politikā un kultūrā.
Semināra noslēgumā tiek doti praktiski un motivējoši norādījumi sava potenciāla atraisīšanai, talantu atklāšanai un tikumiskās līderības principu izkopšanai sevī.  

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 17.02.2020 līdz 24.02.2020

  6h

  20 (14 brīvas)

Laimes tehnoloģijas (Āgenskalns)

Āgenskalns

21. gadsimtā dažādu jomu speciālisti ir sapratuši, ka laime nav nejaušs stāvoklis, bet gan izmērāma, likumsakarīga un vadāma. Pats galvenais – laimes stāvoklis ir vērtīgs. Gan uzņēmumam – laimīgi darbinieki ir ražīgāki, radošāki un mazāk slimo, gan ikviena personiskajā dzīvē.
Semināra laikā būs iespēja novērtēt savu personisko laimes līmeni, uzzināt par vienkāršiem un praktiskiem paņēmieniem laimes sajūtas iegūšanai, par “laimes slazdiem” – uzskatiem un rīcībām, kas traucē būt laimīgiem, par to, vai tiešām ārējie apstākļi nosaka mūsu laimes līmeni un kas ir “atliktā laime”.  Analizēsim situācijas, kurās jūs atrodaties savu spēju un laimes virsotnē. Ikviens no semināra aizies ar savu personisko plānu, kā dzīvot laimīgāk.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  10.02.2020 18:00 - 21:00

  4h

  20 (4 brīvas)

Rakstura līderība (Āgenskalns) - kuirsi nenotiks

Āgenskalns

Par līderi nepiedzimst, par līderi kļūst. Katrs no mums ir aicināts būt par patiesu līderi – ar savu personību, ar savu dzīves kvalitāti, ar savu darbu un piemēru, apliecinot to. Tieši raksturs ir tas, kas mūs veido par izcilu personību, tieši rakstura pilnībā slēpjas cilvēka personības izaugsme.
Ko nozīmē būt patiesam cilvēkam – cēlam, dižam, augstsirdīgam, radošam un pilnīgam? Kas tad ir rakstura līderība? Ko nozīmē būt patiesam līderim? Kas ir patiesa izaugsme un kā atraisīt savu potenciālu? Kas veido cilvēka personu? Kas ir raksturs? Kas ir temperaments? Šos un citus jautājumus izskatīsim divos praktiskos un izglītojošos sarunu vakaros.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 21.01.2020 līdz 28.01.2020

  6h

  20 (19 brīvas)

Spāņu valoda (A1 līmenis, ar nelielām priekšzināšanām) (Āgenskalns)

Āgenskalns,  Rīgā kopā

Valodas apguves programma A1 ar priekšzināšanām  ir paredzēta cilvēkiem, kam ir nelielas priekšzināšanas spāņu valodā.  Kursa laikā tiks apgūti vairāki komunikatīvi temati, kas palīdzēs orientēties spāniskajā vidē, ļaus iepazīt spāņu kultūru un sadzīvi, kā arī pilnveidot dažādas valodas prasmes un kompetences. Ikdienas komunikatīvo vajadzību nodrošināšanai apskatīsim šādus tematus: Kā rezervēt numuru viesnīcā, iepirkties tirdzniecības centrā, pasūtīt restorānā, noīrēt dzīvokli vai mašīnu, nopirkt biļeti stacijā, pastāstīt par pagātnes notikumiem, raksturot sevi un citus cilvēkus, runāt par medicīniska rakstura problēmām u.c. sadzīviskiem tematiem. Vienlaikus kurss sniegs ieskatu Latīņamerikas sadzīvē un kultūrā.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 30.01.2020 līdz 02.04.2020

  50h

  17 (0 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit