Sākums / Rīgā kopā

Rīgā kopā

Lietišķā apģērba iespējas savu mērķu sasniegšanai - kursi nenotiks!

Rīgā kopā

Programma piedāvā lekciju, diskusiju, teoriju un praktiskos ieteikumus. Dalībnieki apgūs tēmas: Mode, stils, apģērba etiķete. Pareiza stāja un gaita. Apģērbu papildinoši elementi. Apģērba hierarhija uzņēmumā. Amatpersonu ģērbšanās stils un kļūdas. Dalībnieki uzzinās par vizuālā tēla sasaiste ar ietekmi uz personas, zīmola, organizācijas reputāciju. Nodarbībās noskaidros, kam jābūt veiksmīga darbinieka drēbju skapī.

Modes dizainers Gints Bude bija pirmais, kurš pēc Latvijas neatkarības atgūšanas 1990. gada 2. novembrī atvēra savu modes namu. Pirmais Latvijā sāka profesionāļu modeļu sagatavošanu savā Tērpu demonstrētāju studijā un ļoti daudziem vizuālo jomu pārstāvjiem ir bijis pirmais skolotājs un padomdevējs. Gints Bude veido stilus modes žurnāliem, ir vadījis TV raidījumu "Ievas pārvērtības", eksperta statusā piedalās TV24 raidījumā “Spices stila pavēlnieks”, ir apģērba, stila un etiķetes eksperts, lasa lekcijas par vizuālā tēla nozīmi sabiedrībā, apģērba valkāšanas etiķeti un modi. Latvijas Amatniecības kameras meistars. 

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 27.10.2021 līdz 03.11.2021

  8h

  15 (4 brīvas)

Mazais bizness: kā hobiju vai īpašas zināšanas pārvērst papildu ienākumu avotā - kursi notiks attālināti

Rīgā kopā

Pārmaiņas skar gan uzņēmējdarbību, gan darba tirgu. Vairs nav iespējams apgūt vienu profesiju un nostrādāt tajā visu mūžu, vēl jo vairāk, vienā darba vietā. Vienlaikus gandrīz katram ir idejas, unikālas intereses un kompetences, ko var pārvērst papildu vai pamatienākumu avotā. Seminārā dalībnieki uzzinās, kā atrast savu unikālo nišu, kā būt atšķirīgiem, kā radīt nosaukumu un reklāmu, kas palīdz piesaistīt klientus. Nodarbībās gūtā informācija palīdzēs ikvienam, kurš plāno uzsākt vai jau ir uzsācis mazo biznesu, grib mainīt darbības jomu, kļūt par pašnodarbināto personu vai vienkārši gūt papildienākumus, darot to, kas izdodas un patīk.

Uzzināt vairāk

  Tiešsaistes kursi

  no 25.10.2021 līdz 01.11.2021

  8h

  17 (2 brīvas)

Programma MS Excel: no ievada līdz lietpratējam – kursi notiks attālināti

Rīgā kopā

Kursa apgūšanas rezultātā dalībnieki mācēs: veidot, rediģēt, formatēt un drukāt pamata Microsoft Excel darba lapas, kā arī pratīs aprēķināt, izmantojot  formulas un funkcijas, datu atlasīšanu un filtrēšanu, analizēt datus,  izmantojot rīkus, veidot Pivot Table, kā arī izmantot Excel funkcijas dažādiem uzdevumiem. Kurss paredzēts lietotājiem ar pamatzināšanām datoru lietošanā.

Uzzināt vairāk

  Tiešsaistes kursi

  no 14.10.2021 līdz 04.11.2021

  12h

  15 (0 brīvas)

Itāļu valodas apguve pieaugušajiem (A1 līmenis, bez priekšzināšanām) – kursi notiks attālināti

Rīgā kopā

Forza! Itāļu valodas apguve pieaugušajiem (līmenis A1.1.) 

Nepilnu trīs mēnešu garumā būs iespēja apgūt itāļu valodas pašus pamatus, dalībnieki varēs minimāli komunicēt sadzīviskās situācijās. Kurš ir pabijis Itālijā zina, ka tā ir valsts, kur dažkārt pat nevar “izsprukt” ar labām angļu valodas zināšanām. Bet itāļi ļoti novērtēs, ja kaut minimāli mēģināsiet runāt viņu skanīgajā valodā. Kursa laikā tiks aplūkotas situācijas bārā, restorānā, veikalā, transportā, ceļojumā, nodarbībās dalībnieki uzzinās par lietām, kas ir svarīgas: kas patīk, ar ko nodarbojaties, kā atpūšaties, kādi ir laikapstākļi jūsu zemē, u.t.t.. Dalībnieki uzzinās, kā var pasūtīt itāļu rīta brokastu cornetto! Tiks apgūta gramatika, lai zinātu, kas ir valodas pamatā. Nodarbībās tiks spēlētas galda spēles, apgūstot svarīgākos darbības vārdus, veikalu nosaukumus, kur iegādāties attiecīgās preces. Pieejot mācībām ar radošumu un prieku, neizpaliks arī rezultāts!    

Valodas kurss paredzēts itāļu valodas apguvei kursa dalībniekiem bez priekšzināšanām (A1.1. līmenī). Kursa valoda: latviešu – itāļu/itāļu – latviešu.

Uzzināt vairāk

  Tiešsaistes kursi

  no 05.10.2021 līdz 16.12.2021

  50h

  14 (0 brīvas)

Spāņu valodas apguve pieaugušajiem (A1 līmenis, bez priekšzināšanām) – kursi notiks attālināti

Rīgā kopā

Programma paredzēta dalībniekiem bez priekšzināšanām, tiks ieļautas tēmas atbilstoši A līmeņa 1. pakāpei, lai pastiprinātu dažādas valodas prasmes un kompetences, kas ir nepieciešamas  komunikatīvo vajadzību nodrošināšanai.
Programmā dalībnieki attīsta prasmes komunicēt par  tēmām:
Iepazīšanās. Pirmie kontakti.
Personīga informācija.
Lietas un priekšmeti, kas ir mums visapkārt.
Personas dati.
Valstis un tautības.
Profesijas.
Dienas, mēneši, gadi, pulksteņa laiks.
Dzīvoklis. Mājas interjers.
Prievārdi, kas norāda uz atrašanās vietu.
Valodas lietojums (gramatikas tēmas): 
Personu vietniekvārdi.
Darbības vārdi: būt, atrasties, piederēt, eksistēt (būt).
Darbības vārdi tagadnes laikā.
Lietvārds, tā dzimte un skaitlis.
Īpašības vārds, tā dzimte un skaitlis.
Tuvā nākotne.

Uzzināt vairāk

  Tiešsaistes kursi

  no 08.11.2021 līdz 14.02.2022

  50h

  14 (1 brīvas)

Angļu valodas apguve pieaugušajiem (B1.2. līmenis) – kursi notiks attālināti

Rīgā kopā

Programma paredzēta dalībniekiem ar priekšzināšanām B1 līmenī, tiks ieļautas tēmas atbilstoši B līmeņa 2. pakāpei.
Programma paredzēta Rīgas iedzīvotāju angļu valodas apguvei, lai pastiprinātu  dažādas valodas prasmes un kompetences, kas ir nepieciešami  komunikatīvo vajadzību nodrošināšanai daudzveidīgās ikdienas situācijās un profesionālajā darbībā Latvijā un ārzemēs atbilstoši B1 līmenim (padziļināti).
Programmā dalībnieki attīsta prasmes komunicēt par  tēmām:
personas identifikācija, ceļošana, problēmu risināšana, darba pienākumi un laika trūkums, darba intervija, veselīgs dzīvesveids, valstis un tradīcijas, raksturs un emocijas, ģimenes attiecības, pārtika u. c.
Valodas kompetencē dalībnieki pastiprinās zināšanas un prasmes par saliktu teikumu lietošanu argumentācijas izteikšanai, darbības vārda saliktie laiki, darbības vārda nākotnes formas, modālie darbības vārdi, saliktie teikumi.
Pirms kursiem dalībniekiem būs jāaizpilda tests, lai noteiktu savu zināšanu un prasmju līmeni.

Uzzināt vairāk

  Tiešsaistes kursi

  no 22.09.2021 līdz 15.12.2021

  50h

  13 (0 brīvas)

Angļu valodas apguve pieaugušajiem (A1.2. līmenis) – kursi notiks attālināti

Rīgā kopā

Programma paredzēta dalībniekiem ar minimālām priekšzināšanām, tiks ieļautas tēmas atbilstoši A līmeņa 2. pakāpei.

Programmā dalībnieki iemācīsies komunicēt par  tēmām:

- Personas dati. Personu apliecinošie dokumenti. Iepazīšanās un dažādas pieklājības frāzes.

- Ģimenes locekļi. Ģimenes ikdiena. Notikumi ģimenes dzīvē. Svētku tradīcijas ģimenē. Ikdiena.

- Dzīvesvieta. Mana māja. Pilsēta. Transports. Attālums, kustība, virziens. Ceļošana.

Valodas kompetencē dalībnieki pastiprinās zināšanas un prasmes par tēmām:

Burti, skaņas, izruna, "būt" lietojumu, lietvārds: vienskaitlis un daudzskaitlis, artikuli, vietniekvārdi, darbības vārdi: vienkāršā tagadne, jautājumu veidošana.

 

Uzzināt vairāk

  Tiešsaistes kursi

  no 27.09.2021 līdz 20.12.2021

  50h

  15 (0 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit