Sākums / Centrs

Centrs

Dienas un vakara make-up veidošana (Centrā)

Rīgā kopā,  Centrs

Kursu dalībnieki apgūs dienas un vakara meikapa tehnikas, pielietojumu, praktisku meikapu veidošanu, pareizo materiālu izvēli, instrumentu pielietošanu. Izveidos sev gan dienas, gan vakara meikapu.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 28.05.2019 līdz 30.05.2019

  9h

  17 (5 brīvas)

Vecums nav šķērslis! Kā uzturēt fizisko veselību un droši uzsākt fiziskās aktivitātes (Centrs)

Rīgā kopā,  Centrs

Kursa programma iepazīstinās dalībniekus ar fiziskajām aktivitātēm, to nozīmi senioru funkcionālā stāvokļa uzturēšanā un uzlabošanā.
Nodarbībās tiks pilnveidotas zināšanas un prasmes šādās tēmās:

- piemērotas fiziskās aktivitātes;

- fizisko slodžu paškontrole;

- ergonomikas pamatprincipi ikdienas aktivitāšu veikšanā;

- kritiska savas ēdienkartes izvērtēšana un plānošana (optimāla svara uzturēšanā);

- fiziskas aktivitātes osteoporozes profilaksē un kā aizsargāt locītavas ikdienā;

- risku identificēšana savā mājas/darba vidē un tuvējā apkaimē;

- kritienu profilakse;

- praktiskās nodarbības.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  29.05.2019 18:00 - 21:00

  4h

  17 (0 brīvas)

Aušana ar pērlītēm – rokassprādzes izgatavošana (Centrā)

Rīgā kopā,  Centrs

Programmas dalībnieki apgūs pamatprincipus aušanā ar pērlītēm, un noaudīs rokassprādzi. Programmas 1.nodarbībā iepazīsimies ar materiālu un rakstu daudzveidību, audīsim rokassprādzi pēc izvēlēta raksta. 2. nodarbībā iepazīsimies ar aizdares veidiem un veidosim aizdari noaustajai rokassprādzei. 

 

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 21.05.2019 līdz 28.05.2019

  6h

  15 (5 brīvas)

“Labvēlīgā Tumsā”. Kāpēc kino mums izraisa emocijas? Ievads. (Centrā)- KURSI NENOTIKS!

Rīgā kopā,  Centrs

Programma piedāvā piedalīties nodarbībās, kurās, miksējot dažādus stāstus, piemērus, skatoties filmu fragmentus, tos kopīgi analizējot, sniedzot dažādus faktus par kino tapšanas, izplatīšanas, radīšanas aizkulisēm, likt no jauna un pa jaunam paskatīties filmas, seriālus un uzzināt, kāpēc kino izraisa emocijas. 

Pirmajā nodarbībā iespēja noskatīties Maika Nikolsa filmu „Absolvents” ar Dastinu Hofmanu galvenajā lomā, bet otrajā - slaveno Miloša Formana „Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu” ar Džeku Nikolsonu galvenajā lomā.

Trešās nodarbības filma tiks saskaņots ar pirmo nodarbību apmeklētājiem.

Programma var iedvesmot tos, kas mēdz paši filmēt notikumus, sevi un draugus, iesviest kādus kino paņēmienus savā nodarbē.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 22.05.2019 līdz 05.06.2019

  12h

  0 (0 brīvas)

Vecāku saskarsme ar pusaudžiem, emocionālās inteliģences un paškontroles nozīme (Centrā)

Rīgā kopā,  Centrs

Programmas apguves laikā dalībnieki papildinās zināšanas par emocionālās inteliģences jēdzienu un tā nozīmi vecāku saskarsmē ar pusaudžiem, emocionālās inteliģences modeli un izmantošanas līmeņiem. Diskusijās tiks gūtas zināšanas par asertīvas uzvedības pielietošanu saskarsmē ar pusaudžiem, emociju neirobioloģisko pamatojumu un veselīgu emociju vadīšanu, kā arī apzinātības (mindfulness) meditācijas ideju un pielietošanu. Vecāki papildinās zināšanas par emocionālās inteliģences izmantošanu pusaudžu audzināšanā un veselīgas vides radīšanu. Gūs praktiskus padomus.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 20.05.2019 līdz 27.05.2019

  8h

  17 (10 brīvas)

Kā savienot darbu un privāto dzīvi (Centrā)

Rīgā kopā,  Centrs

Programma paredzēta dziļākas personiskas izpratnes iegūšanai par  jēgpilnas un harmoniskas dzīves modeli, individuālo motivāciju darbam un aktivitātēm ārpus darba. Dalībnieki apgūs pamatzināšanas un attīstīs savas prasmes mērķu izvirzīšanā, plāna un motivācijas veidošanā un uzturēšanā, kas ir būtiski faktori līdzsvara nodrošināšanai starp profesionālo dzīvi un privāto dzīvi.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 03.06.2019 līdz 10.06.2019

  8h

  17 (2 brīvas)

Angļu valoda - runāšanas prasmes attīstīšana (A2 līmenis) (Centrā)

Rīgā kopā,  Centrs

Programma pilnveidos dalībnieku prasmes angļu valodā, lai varētu sazināties dažādās ikdienas situācijās, saprastu rakstītu un dzirdētu informāciju, padziļinātu vārdu krājumu, kā arī angļu valodas gramatiku. Tiks papildinātas prasmes runāt, lasīt, klausīties un rakstīt angļu valodā atbilstoši A2 līmeņa pakāpei. Angļu valodas īsais kurss palīdzēs atsvaidzināt zināšanas un papildināt prasmi izteikt elementāras frāzes un saprast vienkāršus teikumus, dodoties ārzemju braucienā.

Uzzināt vairāk

  Kursi

  no 09.05.2019 līdz 04.06.2019

  24h

  15 (0 brīvas)

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit