Sākums / Notikumi / Agresivitātes mazināšanas iespējas skolā

Agresivitātes mazināšanas iespējas skolā

Skolēnu agresijas cēloņi bieži saistīti ar problēmām ģimenē, izglītības iestādē, gan bērna individuālo situāciju, mācīšanās grūtībām u.c. Pedagogiem ir būtiski apzināt skolēnu agresīvas uzvedības cēloņus, mērķus un izpausmes, meklējot veidus, kā izmantojot skolas iekšējos un ārējos resursus, rast iespējami labāko risinājumu drošas vides veidošanā klasē un skolā. Pedagogiem ir būtiski pārzināt tās preventīvā darba metodes un soļus, kas var palīdzēt grūtību risināšanā, ko izsauc skolēnu, reizēm arī vecāku agresīva uzvedība. Kad un cik efektīvs ir darbs ar skolēnu ģimenēm. Darbā ar pedagogiem tiks pielietotas  teorētiskā apskata, diskusiju, praktisko problēmsituāciju uzdevumu un vingrinājumu metodes.

 

Pieteikties

  Mērķauditorija

Visi skolotāji,  Audzināšanas joma

audzināšanas joma

 Profesionālās pilnveides forma

Kursi

  Lektors

Maira Bluša, psihologs

  Norises laiks un vieta

10.10.2019 15:30 - 17:45

17.10.2019 15:30 - 17:45

Kaņiera iela 15, Rīga

  Mācību stundu skaits

6
1 mācību stundas ilgums 45 minūtes

  Dalības maksa

RD IKSD padotības izglītības iestāžu pedagogiem bez maksas
citiem 11,40 EUR

 Kontaktpersona

Kitija Čipāne, t.67105546, kitija.cipane@riga.lv

  Vietas

25 (0 brīvas)

Pieteikties

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit