Sākums / Notikumi / Atbalsts skolas vadībai skolēnu vērtību un tikumiskās audzināšanas veicināšanai skolā

Atbalsts skolas vadībai skolēnu vērtību un tikumiskās audzināšanas veicināšanai skolā

Skolā nepieciešama plānveidīga, organizēta, reflektējoša un pārdomāta morāla audzināšana. Programma piedāvā skolas vadības komandām zinātnē balstītu atbalstu skolēnu vērtību un tikumiskās audzināšanas jomā, ņemot vērā izglītības satura reformas, projekta “Skola2030” nostādnes par vērtībām un tikumisko audzināšanu un starptautisko pieredzi šajā jomā. Dalībnieki varēs pilnveidot zināšanas par šo tēmu, iedziļināties izpratnē par skolas vadības lomu, kā arī iegūt prasmi praktiski plānot un pakāpeniski ieviest, īstenot un novērtēt, sadarbībā ar iesaistītajām pusēm, t.sk. skolotājiem, vecākiem un pašiem skolēniem. Mācīšanās procesā tiks izmantotas aktīvas metodes, darbs grupās, kolēģu atgriezeniskā saite, gadījumu analīze no Latvijas un ārzemēm, kā arī tiks praktiski apgūts inovatīvs un starptautiski validēts skolas izvērtēšanas rīks vērtību un tikumiskās audzināšanas jomā.

Pieteikties

  Mērķauditorija

Izglītības iestāžu vadība

skolu vadības komanda: vismaz 2 cilvēki no katras skolas - direktors, direktora vietnieki audzināšanas darbā

 Profesionālās pilnveides forma

Kursi

  Lektors

Dr. Manuels Fernadezs (Manuel Joaquín Fernández González), LU PPMF vadošais pētnieks

  Norises laiks un vieta

12.02.2020 15:00 - 17:30

26.02.2020 15:00 - 17:30

11.03.2020 15:00 - 17:30

Kaņiera ielā 15, Rīgā

  Mācību stundu skaits

9
1 mācību stundas ilgums 45 minūtes

  Dalības maksa

RD IKSD padotības izglītības iestāžu pedagogiem bez maksas
citiem EUR 17,10 EUR

 Kontaktpersona

Sandra Cīrule, t. 67105579, sandra.cirule@riga.lv

  Vietas

20 (9 brīvas)

Pieteikties

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit