Sākums / Notikumi / Mācību saturs un pieejas akcenti Kultūras pamatos un Kultūra un māksla I

Mācību saturs un pieejas akcenti Kultūras pamatos un Kultūra un māksla I

Vidējās izglītības pakāpē mācību saturs Kultūras pamatos un Kultūra un māksla I ir veidots tāpat kā pamatizglītībā, fokusējoties uz skolēnam būtiskāko, lai veidotos lietpratība (kompetence) kā komplekss skolēna mācīšanās rezultāts. Mācību saturs ir organizēts saskaņā ar četrām lielajām idejām, kas skolēnam jāapgūst, lai veidotos vienota izpratne par apkārtējo pasauli un sevi tajā.
Kultūras un mākslas skolotāji  analizēs  pamatkursa un optimālā līmeņa programmas paraugu  10.klases tematus.  Plānos, kā no lielajām idejām nonākt līdz konkrētām  mācību stundām. Domās par  tematu apguves secību un  sasniedzamajiem  rezultātiem, veidos uzdevumus, kas attīsta mācīšanās prasmes un sniegs atgriezenisko saiti.
Dalībniekiem izlasīt kultūras pamatu un kultūrā un māksla I (mūzika, teātra māksla, vizuālā māksla)  seminārā programmas paraugus  10. klasei www.skola2030.lv

Pieteikties

  Mērķauditorija

Kultūras izpratne un pašizpausmes mākslā joma (vizuālā māksla, mūzika, literatūra, drāma)

mūzikas, teātra mākslas, vizuālā mākslas skolotāji, kuri 10.klasē māca kursu "Kultūras pamati" vai "Kultūra un māksla I"

 Profesionālās pilnveides forma

Seminārs

  Lektors

Inese Pitkeviča, Rīgas Kultūru vidusskolas direktora vietniece

  Norises laiks un vieta

28.09.2020 15:00 - 18:00

RIIMC, Kaņiera iela 15, Rīga

  Mācību stundu skaits

4
1 mācību stundas ilgums 45 minūtes

  Dalības maksa

RD IKSD padotības izglītības iestāžu pedagogiem bez maksas
citiem EUR 7.60

 Kontaktpersona

Dace Sondare, t.67105541, dace.sondare@riga.lv

  Vietas

30 (0 brīvas)

Pieteikties

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit