Sākums / Notikumi / Projekts "Palīdzēsim bērniem iekļauties" 4. Modulis "Citādā pieņemšana. Darbs ar iebraucēju bērniem." (Kursi notiek attālināti)

Projekts "Palīdzēsim bērniem iekļauties" 4. Modulis "Citādā pieņemšana. Darbs ar iebraucēju bērniem." (Kursi notiek attālināti)

Piederība konkrētai videi ir svarīga katram cilvēkam. Arī skolēnam nokļūstot jaunā un svešā vidē ir svarīgi saņemt draudzīgu un pozitīvu attieksmi. Tieši tāpēc ikviena pedagoga uzdevums ir atbalstīt un palīdzēt iejusties skolēnam jaunā vidē, patiesībā nešķirojot reemigrantu, migrantu bērnus vai mūsu pašu Latvijā dzīvojošus skolēnus, kuri uzsāk mācības jaunā vietā. Lai to sekmīgi izdarītu pedagogiem ir nepieciešams pilnveidot izpratni un iecietību par kopīgo un atšķirīgo dažādu kultūru pasaules uzskatos.
Strapkultūras lietpratība paplašina  redzesloku un veido iecietību, izpratni  pret citādo.

Pieteikties

  Mērķauditorija

Visi skolotāji

vispārizglītojošo skolu pedagogi

 Profesionālās pilnveides forma

tiešsaistes kursi

  Lektors

Inese Pitkeviča, Rīgas Kultūru vidusskolas direktores vietniece ārpusstundu darbā un kulturoloģijas mācību priekšmeta skolotāja

  Norises laiks un vieta

12.05.2021 14:00 - 16:30

...

  Mācību stundu skaits

3
1 mācību stundas ilgums 45 minūtes

  Dalības maksa

RD IKSD padotības izglītības iestāžu pedagogiem bez maksas
citiem 5,70 EUR

 Kontaktpersona

Zane Namatēva, t.67105129, zane.namateva@riga.lv

  Vietas

30 (0 brīvas)

Pieteikties

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit