Sākums / Notikumi / Resursi savam atbalstam neierastās personīgās vai darba dzīves situācijās, izmantojot koučinga un supervīzijas pieejas - pieaugušajiem (ar līdzmaksājumu)- kursi nenotiks!

Resursi savam atbalstam neierastās personīgās vai darba dzīves situācijās, izmantojot koučinga un supervīzijas pieejas - pieaugušajiem (ar līdzmaksājumu)- kursi nenotiks!

Dalībniekam nepieciešamas pamatiemaņas darbam ar datoru, dalībnieka datoram ir nepieciešamas austiņas, skandas jeb tumbiņas vai iebūvēts skaļrunis, mikrofona un kameras esamība ir vēlama, bet nav obligāta. Uzaicinājums dalībniekiem tiks aizsūtīts vienu dienu pirms nodarbībām.

Interaktīvā nodarbībā apskatīsim dažus koučinga un supervīzijas pieejās izmantotos paņēmienus, ko var lietot arī patstāvīgi sevis atbalstīšanai un savu personīgo resursu apzināšanai neierastās personīgās vai darba dzīves situācijās, kā arī izmēģināsim to pielietošanu praktiski.

Situācijās, kad mūsu darba vai privātajā dzīvē notiek kas neierasts, noderīgi ir papildu resursi, kas palīdz mums vieglāk izprast radušos situāciju, apzināt iespējamos rīcības variantus un izplānot nākamos soļus. Protams, ka parasti mums ātrāk vai vēlāk risinājumi atrodas, tomēr alternatīvu risinājumu iespējas, skaits “no malas” vai papildu pieredze var būt noderīgi citādu vai jaunu resursu ieraudzīšanā un pielietošanā.

Lai labāk izprastu sevi, savas reakcijas un iespējamos dziļākos cēloņus, kā arī lai pārdomātu iespējamos rīcības variantus, noder arī profesionāls atbalsts. Savu resursu izpētē atkarībā no situācijas un jautājuma tēmas atbalstoši var būt arī paņēmieni, ko lieto profesionāli supervizori (konsultatīvs atbalsts darba un profesionālajos jautājumos) vai kouči (izaugsmes veicinātāji). Atkarībā no profesionāļa apgūtā novirziena, kā arī pieredzes, zināšanām un prasmēm, gan koučingā, gan supervīzijā izmanto dažādas tehnikas un metodes, kas var ietvert gan sarunas procesu, gan izpausties citādi, piemēram, mākslās balstītās tehnikās, lietišķās tehnikās saistītās ar biznesu un personālvadību, gan vēl citādi. Dažas no tehnikām, kas tiek izmantotas koučinga un supervīzijas pieejās, var apgūt un veiksmīgi izmantot arī patstāvīgi personīgā savu resursu apzināšanā un sevis atbalstīšanā neierastās situācijās gan personiskajā, gan darba dzīvē. To tad arī interaktīvās nodarbības laikā apskatīsim un izmēģināsim praktiski.

Pieteikties

  Mērķauditorija

Rīgā kopā

 Profesionālās pilnveides forma

Tiešsaistes seminārs

  Lektors

Indra Markova, sertificēta supervizore, koučs un Audemio.lv vadītāja Datu valsts inspekcijas apstiprināta datu aizsardzības speciālista kvalifikācija

  Norises laiks un vieta

03.06.2020 15:00 - 17:15

e-vide (Cisco Webex)

  Mācību stundu skaits

3
1 mācību stundas ilgums 45 minūtes

  Dalības maksa

9,90 EUR

 Kontaktpersona

Sandra Cīrule, t. 67105579, sandra.cirule@riga.lv

  Vietas

15 (14 brīvas)

Pieteikties

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit