Sākums / Notikumi / Veselības problēmu risināšana ar gadījumu vadības metodi - Centrā

Veselības problēmu risināšana ar gadījumu vadības metodi - Centrā

Iesaistoties un darbojoties Nacionālo Veselīgo pilsētu/pašvaldību tīklā, Rīgas pašvaldība Rīgu definējusi kā veselīgu pilsētu. Diemžēl, 2020.gada LU starptautiskās zinātniskās konferencē sniegtā referātā atklājās citāda patiesība: Rīgas iedzīvotāji tieši veselības aprūpi uzskata par Rīgas pilsētas demogrāfisko izaugsmi, dzīves kvalitāti un ilgtspēju apdraudošu problēmu Nr.1.

Kāpēc veidojas šāda pretruna: pašvaldība apgalvo, ka Rīga ir veselīga pilsēta, iedzīvotāji apgalvo pretējo? Eksperti uzskata: “Veselības aprūpe Rīgā ir gana laba. Tomēr ir kāda lieta, kas būtu jārisina: pašu iedzīvotāju iemācītā/ierastā bezpalīdzība būtu jānomaina pret uzlabotu pašpalīdzības spēju komplektu. Risinājums iespējams ar izglītības instrumentu palīdzību, uzlabojot veselības problēmu risināšanai nepieciešamās iedzīvotāju zināšanas un prasmes”.

Lai palīdzētu rīdziniekiem, Rīgas izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) kopā ar pasniedzēju Ligitu Landzmani (RSU, Nodibinājums „Konfliktoloģijas institūts) izstrādājuši ideju par pieaugušo neformālās izglītības programmas “Veselības aprūpes akadēmija” izveidi. Programma plānota kā mācību kursu cikls - viens kurss par veselības aprūpes tēmu katru mēnesi.

Laipni aicināti apmeklēt programmas šī mēneša kursu.

Pieteikties

  Mērķauditorija

Rīgā kopā,  Centrs

 Profesionālās pilnveides forma

kursi

  Lektors

Ligita Landzmane, sabiedrības (cilvēku) vadības zinātņu doktore, RSU pasniedzēja

  Norises laiks un vieta

07.10.2020 18:00 - 21:00

Rīgas sākumskola “Valodiņa”, Blaumaņa iela 26

  Mācību stundu skaits

4
1 mācību stundas ilgums 45 minūtes

  Dalības maksa

13,20 EUR

 Kontaktpersona

Kitija Čipāne, t. 67105546, kitija.cipane@riga.lv

  Vietas

15 (13 brīvas)

Pieteikties

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit