Sākums / Notikumi / Vienkārši soļi personīgo finanšu pārvaldīšanā (ar līdzmaksājumu) - kursi nenotiek!

Vienkārši soļi personīgo finanšu pārvaldīšanā (ar līdzmaksājumu) - kursi nenotiek!

Jebkura krīzes situācija ir pārbaudījums ikvienam – jauni neparasti apstākļi ievieš korekcijas ikdienā… Ko nozīmē palikt bez darba un ienākumiem, būt izolētam no kolektīva un ierobežotam savās izvēlēs? Vai spējam adaptēties un pieņemt esošo situāciju? Kā spēt pārkārtot savu ikdienu un plānot finanses, lai uzturētu pilnvērtīgu ikdienas dzīves ritmu.

Seminārā apskatīsim tēmas, kā pašam veiksmīgi pārvaldīt savas finanses un būt finansiāli neatkarīgam. Izzināsim apstākļus, kurus mēs varam vai nevaram ietekmēt. Uzzināsim, kas ir drošības spilvens un kā to izveidot. Būs praktiskie ieteikumi, kā izstrādāt savu dzīves stratēģiju, lai nauda būtu vienmēr. Uzzināsim, kas ir finansiālās aizsardzības un drošības plāns. Kā sagatavoties šodien, lai būtu drošība rīt.

Šos un citus jautājumus izskatīsim četru akadēmisko stundu praktiskā nodarbībā. 

Dalībniekam nepieciešamas pamatiemaņas darbam ar datoru, dalībnieka datoram ir nepieciešamas austiņas, skandas jeb tumbiņas vai iebūvēts skaļrunis, mikrofona un kameras esamība arī ir vēlama, jo būs jāpilda praktiskie uzdevumi.

Pieteikties

  Mērķauditorija

Rīgā kopā

 Profesionālās pilnveides forma

Tiešsaistes seminārs

  Lektors

Inga Jansone, finanšu koučs, finanšu un investīciju konsultante, zvērināta revidente, finanšu pratības lektore, Līga Mežecka, individiāli praktizējoša juriste, finansu konsultante, lektore.

  Norises laiks un vieta

16.06.2020 15:00 - 18:00

e-vide (Zoom platforma)

  Mācību stundu skaits

4
1 mācību stundas ilgums 45 minūtes

  Dalības maksa

13,20 EUR

 Kontaktpersona

Sandra Cīrule, t. 67105579, sandra.cirule@riga.lv

  Vietas

10 (7 brīvas)

Pieteikties

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit