Jaunumi

Ar lieliskiem rezultātiem noslēgušās atklātās olimpiādes dizainā un tehnoloģijās

piektdiena, 2020. gada 22. maijs

16. atklātajā  dizaina un tehnoloģiju olimpiādē (šķiedru mākslā) skolēni pētīja latviešu etnogrāfisko cimdu un zeķu rakstus un radīja jaunu dizaina produktu- maciņu. Olimpiādē piedalījās 88 skolnieces 6.-7. klašu grupā un 97 skolnieces 8.-9. klašu grupā, kopā 185 skolnieces. Skolēni varēja piedalīties individuāli vai pāros. Darbi tika radīti visdažādākajās tehnikās un tehniku kombinācijās: šūšanā, izšūšanā, filcēšanā, adīšanā, tamborēšanā un citās. Skolnieces pamatoja iedvesmas avota izvēli,  pievērsa uzmanību izmantoto materiālu ilgstpējībai, kā arī norādīja maciņa pielietojuma iespējas. Daudzas skolnieces bija īpaši domājušas par maciņa konstrukciju un formu, citas vairāk par krāsu niansētību, vēl citas par materiālu kombinēšanu.

7. atklātās dizaina un tehnoloģiju olimpiādes “Dizaina domāšana: radošums vai loģika?” mērķis bija veicināt sabiedrībā aktuālu problēmu, vēlmju un vajadzību apzināšanu un rast iespējamos risinājumus dizaina izstrādājumam. Olimpiādē piedalījās 16 skolēni un savos darbos prezentēja ļoti dažādas idejas: tērps svētkiem, piespraude korim, iepirkuma somas, jostas no kaklasaitēm, dekors telpai - lampas no mežģīnēm u.c.

Paldies par piedalīšanos visām dalībniecēm un skolotājām!

16. atklātās dizaina un tehnoloģiju olimpiādes (šķiedru mākslā) rezultāti

7. atklātās dizaina un tehnoloģiju olimpiādes rezultāti

Uzzināt vairāk

Jauns piedāvājums attālinātās pedagogu profesionālās kompetences pilnveidei 2020. gada JŪNIJAM

piektdiena, 2020. gada 22. maijs

Izvēlēties un pieteikties uz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides pasākumiem iespējams šeit.

Uzzināt vairāk

Gaidāma attālināto mācību kārta pieaugušo izglītības projektā

ceturtdiena, 2020. gada 21. maijs Uzzināt vairāk

Aicinām skolu direktorus un direktoru vietniekus piedalīties konferencē “Pilnveidotā mācību satura ieviešanas izaicinājumi un pieredzes stāsti”

piektdiena, 2020. gada 8. maijs Uzzināt vairāk

Maijā un jūnijā Rīgas iedzīvotāji turpina mācīties tiešsaistē

piektdiena, 2020. gada 15. maijs

Arī maijā un jūnijā Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties un piedalīties pieaugušo neformālās izglītības programmām: piedāvājumā jau iecienītās tēmas psiholoģijai un pašpilnveidei, kā arī aktuālas programmas tieši šajā ārkārtējā situācijā, kad ir iespēja mācīties attālināti -  tiešsaistē, kas ir ērti, efektīvi, droši un uzzināt, kā sakārtot savas finanses.

Reģistrācija elektroniski 

Kursi ir ar līdzmaksājumu.

Uzzināt vairāk

Rīgas Ziedoņdārza pirmsskolas pedagogi mācās attālināti

trešdiena, 2020. gada 15. aprīlis

Pilns raksts ar bildēm

Uzzināt vairāk

RIIMC sveic Lieldienās!

piektdiena, 2020. gada 10. aprīlis Uzzināt vairāk

Rīgas Ziedoņdārza pirmsskolas pedagogi mācās attālināti

piektdiena, 2020. gada 10. aprīlis Uzzināt vairāk

Eramus+ projekta UPGRADE 1. Newsletter

otrdiena, 2020. gada 7. aprīlis Uzzināt vairāk

RIIMC piedāvājums pedagogiem mācībām attālināti

otrdiena, 2020. gada 7. aprīlis Uzzināt vairāk

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit