Jaunumi

Piesakies e-mācībām 11 nozarēs, vairāk nekā 200 programmās

piektdiena, 2020. gada 10. jūlijs Uzzināt vairāk

Rīdziniek, izmanto iespēju!

pirmdiena, 2020. gada 6. jūlijs Uzzināt vairāk

AUGUSTA piedāvājums pedagogu profesionālās kompetences pilnveidei tiks izsludināts 15. jūlijā

piektdiena, 2020. gada 26. jūnijs Uzzināt vairāk

RIIMC sveic Līgo svētkos!

piektdiena, 2020. gada 19. jūnijs Uzzināt vairāk

Pieaugušie mācās arī vasarā!

trešdiena, 2020. gada 17. jūnijs Uzzināt vairāk

Jauns piedāvājums attālinātās pedagogu profesionālās kompetences pilnveidei 2020. gada JŪLIJAM

pirmdiena, 2020. gada 15. jūnijs

Izvēlēties un pieteikties uz pedagogu profesionālās kompetences pilnveides pasākumiem iespējams šeit.

Uzzināt vairāk

Aktivitātes Erasmus+ projektā "Koučings skolas izaugsmei"

pirmdiena, 2020. gada 15. jūnijs

Turpinot īstenot Erasmus+ Stratēģiskās partnerības projektu "Koučings skolas izaugsmei", projekta ideju izplatīšanai sagatavotas skrejlapas latviešu un angļu valodā. Tās pieejamas šeit. 

Uzzināt vairāk

“Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai skolā” un “Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai pirmsskolā” tuvojas noslēgumam!

ceturtdiena, 2020. gada 28. maijs

     Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (turpmāk – RIIMC)  arī šajā mācību gadā jau tradicionāli aicināja Rīgas izglītības iestādes piedalīties  projektos “Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai skolā” un “Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai pirmsskolā”.


     Projektu mērķis tika sasniegts, atbalstot kompetenču pieejas ieviešanu izglītības iestādē un pedagogu kolektīva kopēju profesionālo pilnveidi. Projektu īstenošana tika plānota līdz 2020. gada 30. aprīlim, taču saistībā ar ārkārtas situāciju valstī dažām izglītības iestādēm tā tika pagarināta līdz 2020. gada 30. septembrim. Projektā atbalstu guva 19 skolas un 13 pirmsskolas.


     Projekta aktivitātes - kursi, pieredzes apmaiņas, semināri, meistarklases, mācīšanās ārpus klases, izbraukuma semināri, izglītojošo programmu norise muzejos, uzņēmumos - mērķtiecīgi tika virzītas skolas mērķu sasniegšanai un kompetenču ieviešanai, izglītojot pedagogu kolektīvu. Projekta noslēgumā dalībnieku sasniegtie rezultāti tiks prezentēti forumā “Izglītība izaugsmei 2020”, sagatavojot stenda referātu vai video un semināra nodarbību, kas notiks 2020. gada oktobrī.


     Ar aktivitātēm un sasniegtajiem rezultātiem aicinām iepazīties izglītības iestāžu projektu noslēguma rakstos.

Uzzināt vairāk

Ar lieliskiem rezultātiem noslēgušās atklātās olimpiādes dizainā un tehnoloģijās

piektdiena, 2020. gada 22. maijs

16. atklātajā  dizaina un tehnoloģiju olimpiādē (šķiedru mākslā) skolēni pētīja latviešu etnogrāfisko cimdu un zeķu rakstus un radīja jaunu dizaina produktu- maciņu. Olimpiādē piedalījās 88 skolnieces 6.-7. klašu grupā un 97 skolnieces 8.-9. klašu grupā, kopā 185 skolnieces. Skolēni varēja piedalīties individuāli vai pāros. Darbi tika radīti visdažādākajās tehnikās un tehniku kombinācijās: šūšanā, izšūšanā, filcēšanā, adīšanā, tamborēšanā un citās. Skolnieces pamatoja iedvesmas avota izvēli,  pievērsa uzmanību izmantoto materiālu ilgstpējībai, kā arī norādīja maciņa pielietojuma iespējas. Daudzas skolnieces bija īpaši domājušas par maciņa konstrukciju un formu, citas vairāk par krāsu niansētību, vēl citas par materiālu kombinēšanu.

7. atklātās dizaina un tehnoloģiju olimpiādes “Dizaina domāšana: radošums vai loģika?” mērķis bija veicināt sabiedrībā aktuālu problēmu, vēlmju un vajadzību apzināšanu un rast iespējamos risinājumus dizaina izstrādājumam. Olimpiādē piedalījās 16 skolēni un savos darbos prezentēja ļoti dažādas idejas: tērps svētkiem, piespraude korim, iepirkuma somas, jostas no kaklasaitēm, dekors telpai - lampas no mežģīnēm u.c.

Paldies par piedalīšanos visām dalībniecēm un skolotājām!

16. atklātās dizaina un tehnoloģiju olimpiādes (šķiedru mākslā) rezultāti

7. atklātās dizaina un tehnoloģiju olimpiādes rezultāti

Uzzināt vairāk

Gaidāma attālināto mācību kārta pieaugušo izglītības projektā

ceturtdiena, 2020. gada 21. maijs Uzzināt vairāk

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit