Sākums / Jaunumi / Atbalsts pirmsskolas stratēģisko mērķu sasniegšanai” pieredzes brauciens uz Klaipēdu

Atbalsts pirmsskolas stratēģisko mērķu sasniegšanai” pieredzes brauciens uz Klaipēdu

pirmdiena, 2018. gada 12. novembris

Iedvesmu rodi KOPĀ, radi un dari KOPĀ, ikdienā un darbos KOPĀ.

 

Mūsu kolektīva radošā  iniciatīva pēc RIIMC projekta “Atbalsts pirmsskolas stratēģisko mērķu sasniegšanai” pieredzes brauciena uz Klaipēdu ir vainagojusies ar  aktīvu dalību un atbalstu Kultūras ministrijas Latvijas 100gades biroja un cimdu meistaru akcijai “Cimdotā Latvija” un kolektīva kopēji izloloto vēlmi valsts 100 dzimšanas dienu svinēt pašu adītos rakstainos cimdos. Pēdējo divu mēnešu laikā katra pati esam noadījušas savu cimdu pāri.

Kopīgās radošās darbnīcās ar mūsu pirmsskolas sporta skolotāju un Tautas lietišķās mākslas studijas “Valdziņš” vadītāju Sandru Lismani esam apguvušas cimdu adīšanas pamatus un noslēpumus, kopīgi piedzīvojušas katra savu cimdu radīšanas brīnumu.  Taču vislielāko gandarījuma sajūtu  esam saņēmušas no audzēkņu mammām, kuras mums pievienojās cimdu adīšanā – pašas darinot saviem bērniem cimdu pāri.

Savukārt pirmie divi pāri mūsu iestādes “Sirds siltuma un pateicības cimdu” ceturtdienas rītā nonāca Aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa rokās, kā pateicība viņam par ieguldījumu audzēkņu patriotiskajā audzināšanā un savas tēvzemes mīlestības apziņas veidošanā, sportisko aktivitāšu atbalstu Olimpiskās dienās un  Latvijas karavīru dienas “Drošo telšu diena” projekta realizācijā.

Kopīgi paveikto esam iemūžinājušas fotogrāfijā, kas apliecina mūsu projekta devīzi:  “Iedvesmu rodi KOPĀ, radi un dari KOPĀ, ikdienā un darbos KOPĀ”.

Pateicībā par radošo degsmi, drosmi un varēšanu kolektīvam -Rīgas 49. pirmsskolas vadītāja Vineta Jonīte

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit