Sākums / Jaunumi / Izglītība izaugsmei

Izglītība izaugsmei

ceturtdiena, 2014. gada 6. novembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments un Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs  aicina Rīgas skolu vadības un pedagogus piedalīties Rīgas skolu un izglītības attīstības projektā Izglītība izaugsmei.

Projekta mērķis ir veicināt izpratni par izglītības procesu attīstību un mērķtiecīgu inovāciju ieviešanu.

Mērķa sasniegšanai esam izvirzījuši šādus uzdevumus: apzināt un popularizēt labās prakses piemērus inovāciju ieviešanā, aktivizēt skolas vadību izzinošai un radošai darbībai, veicināt pedagoģiskā personāla ieinteresētību savā un skolas attīstībā, veicināt Rīgas skolu vadību sadarbību.

Projekta darbības laiks – 2014. gada novembris – 2015. gada jūnijs.

 

Projektu veido 3 aktivitātes:

  1. Skolu komandu darba grupas Domājam, darām kopā”

Šīs aktivitātes ietvaros skolu komandas (2-4 vadības pārstāvji no skolas, tai skaitā skolas direktors) var izvēlēties vienu no piecām piedāvātajām darba grupām, kurā darboties projekta gaitā.

  1. Pedagogu radošās darbības konkurss Radi, rādi, redzi.

Konkursam skolas piesaka 1-2 pedagogus, kuri konkursa laikā demonstrē savu izvēlēto pētnieciski praktisko mācību metodi citiem pedagogiem.

  1. Skolu veiksmes stāsti „Mācot mācāmies paši”

Skolas savus veiksmes stāstus skolas attīstībā, mācību darbā, audzināšanas darbā, ārpusklases pasākumos, darbā ar vecākiem un citās jomās demonstrē citu skolu pedagogiem atklātajās metodiskajās pēcpusdienās, semināros, diskusijās un citos veidos pēc skolas ieskatiem.

Skolas var piedalīties visās 3 aktivitātēs vai izvēlēties kādu no tām, piesakoties tiešsaistē uz katru no 3 aktivitātēm.

Projekts „Izglītība izaugsmei” noslēgsies ar  „Izglītības forumu” 2015. gada 17.-18. jūnijā.

  • darba grupu ziņojumi
  • ekspertu ziņojumi
  • skolotāju prezentācijas (stendi, meistarklases uc.)       

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit