Sākums / Jaunumi / Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra projekts “Iedot roku” turpinās!

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra projekts “Iedot roku” turpinās!

piektdiena, 2020. gada 16. oktobris

 

2. moduļa  “Kā palīdzēt skolēnam iejusties jaunajā vidē “ nodarbība  notiks jau 27.10.  tiešsaistē, platformā ZOOM. Nodarbības laikā iepazīsimies ar Rīgas Pļavnieku pamatskolas pieredzi.

Nodarbības saturs:

  • Atbalsta sniegšana un mācību procesa nodrošināšana jauniebraucējiemArita Līpenīte, Rīgas Pļavnieku pamatskolas direktores vietniece.

Anotācija:

- Ko darīt, ja klasē ir skolēns – jauniebraucējs?

Skolotājs un dokumentācija, ja klasē ir skolēns – jauniebraucējs. Ikdienas mācību procesa aktuālie jautājumi, lai sekmētu skolēnu jauniebraucēju iekļaušanos mācību procesā.

 

  • Atbalsta sistēmas loma un efektivitāte – Māra Abricka-Priedīte, Rīgas Pļavnieku pamatskolas logopēde

Anotācija:

Skolēna, skolēna vecāka, skolotāja, skolas vadības un atbalsta personāla loma, lai sekmētu skolēnu jauniebraucēju iekļaušanos mācību procesā.

 

  • “Kā individuāli strādāt ar jauniebraucējiem ikdienas mācību procesā.” - Ramona Poga, Rīgas Pļavnieku pamatskolas pedagogs

Anotācija:

Dalīšanās pieredzē ar ko sākt nodarbības, atgādņu un darba lapu veidošana SymWriter, kā palīdzēt jauniebraucējiem mācību stundas laikā; individuāla atbalsta sniegšanas metodes skolēniem – jauniebraucējiem; pedagoga palīga pieredze darbā ar jauniebraucējiem –atgādņu veidošana.

Sekojiet līdzi informācijai RIIMC mājas lapā: www.riimc.lv.

Uz 2. moduļa nodarbību 27.10. pieteikties šeit:

Pārējie projekta moduļi notiks: 04.11., 24.11.(pedagogiem), 25.11. (vadība), 08.12.

Kontaktinformācija: Kitija Čipāne, projekta vadītāja, tel. 67105546, e-pasts: kitija.cipane@riga.lv. 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit