Sākums / PIEAUGUŠO IZGLĪTĪBA

PIEAUGUŠO IZGLĪTĪBA

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs organizē pieaugušo neformālās izglītības kursus un piedāvā Rīgas iedzīvotājiem piedalīties dažādās kursu nodarbībās. Nodarbību mērķis ir apgūt vai pilnveidot prasmes, zināšanas un kompetences gan saistībā ar darbu, gan sabiedriskajiem un personīgajiem mērķiem. Kursi tiek plānoti un organizēti pēc iedzīvotāju pieprasījuma un pamatojoties uz iepriekš veikto pieaugušo neformālās izglītības pasākumu aptaujas rezultātiem. Mūsu piedāvājumā ir svešvalodu apguve, rokdarbi, skaistumkopšana, mājturība, mākslas, interjera dizaina pamati, psiholoģija, dārzkopība, informāciju tehnoloģiju izmantošana, grāmatvedība u.c. jomas. Pēc programmas apguves dalībniekiem tiek izsniegta apliecība.

​Pieaugušo izglītības nodarbības tiek plānotas dažādās Rīgas apkaimēs (Ķengaragā, Āgenskalnā, Purvciemā,  Imantā, Centrā trijās filiālēs) darba dienās no plkst. 18.00.  Ar piedāvāto nodarbību sarakstu var iepazīties Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra mājaslapā www.riimc.lv, Rīgas pašvaldības izglītības iestādēs, Rīgas izpilddirekcijās, Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkās, kā arī Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā. Kursu programmu piedāvājums tiek veidots 2-3 mēnešiem 4 reizes gadā. Līdzmaksājums par dalību kursos ir  6,05 EUR (ar PVN) par vienu akadēmisko stundu (45 min.) (nodarbības klātienē) un 5,57 EUR (ar PVN) par vienu akadēmisko stundu (45 min.) (nodarbības attālināti) no dalībnieka saskaņā ar Rīgas domes 21.09.2022. lēmumu nr. 1882.

Aicinām visus Rīgas iedzīvotājus neatkarīgi no vecuma, dzimuma, profesijas - pievienoties radošajiem un aktīvajiem kursu lektoriem, lai padarītu savu ikdienu interesantāku, apgūtu jaunas prasmes un īstenotu kādu savu senu sapni! Gaidīsim!

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

Uzzināt vairāk