Sākums / Projekti / Projekts "Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai pirmsskolā" 2020/2021

Projekts "Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai pirmsskolā" 2020/2021

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs aicina Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes pieteikties pieteikumu konkursam projektā

“Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai pirmsskolā”.

            Tā ir iespēja pirmsskolas izglītības iestādēm plānot dažādas aktivitātes: ievadlekcijas, praktiskās nodarbības, meistarklases, radošās darbnīcas, pieredzes stāsti, semināri, nodarbību vērošana un analīze, mācīšanās grupas, metodiskās dienas, muzejnodarbības, mācīšanās pilsētvidē, ārpus klases,  konsultācijas u.c. aktivitātes klātienē vai attālināti u.c. aktivitātes savas pirmsskolas pedagogiem un saņemt finansējumu aktivitāšu īstenošanai.

Projekta mērķis ir sniegt atbalstu kompetenču pieejas īstenošanai pirmsskolā un veicināt mērķtiecīgu pedagogu profesionālo pilnveidi.

Projektā piedalīties un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var ikviena Rīgas pašvaldības dibināta pirmsskolas izglītības iestāde.

Projekta īstenošanas laiks: no 2020. gada 02. novembra līdz 2021. gada 31. maijam.

Pieteikšanās: projekta pieteikumu līdz 2020. gada 20. oktobrim iesniedz elektroniski (elektroniski parakstītu vai ieskenētu pdf dokumentā), nosūtot uz e-pastu: dace.sondare@riga.lv, e-pasta tēmā norādot “Pieteikums konkursam “Atbalsts kompetenču pieejas īstenošanai pirmsskolā””.

Nolikums

1.pielikums

2.pielikums

3.pielikums

Aicinām interesentus par projekta rakstīšanu pieteikties mācībās “Praktiskā projekta vadība”, kas notiks 2020. gada 30. septembrī plkst. 9.00-12.00 un 15. oktobrī konsultācijas iepriekš saskaņotā laikā plkst. 9.00-12.00 Kaņiera ielā 15, Rīgā. https://riimc.lv/lv/events/atbalsts-kompetencu-pieejas-istenosanai-pirmsskola/3239

Piedāvātās tēmas: projekta pazīmes, mērķis un rezultāti, projekta aktivitāšu plānošana, atbildības un laika plānošana, budžeta plānošana. Līdzi ņemt savu projekta idejas aprakstu (1. un 2. pielikums).

Papildus informācija: Dace Sondare, e-pasts: dace.sondare@riga.lv; tālr. 67105541,

Iveta Razumovska, e-pasts: iveta.razumovska@riga.lv, tālr.67105534

 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit