Sākums / Projekti / Projekts “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide Rīgā”

Projekts “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide Rīgā”

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru īsteno Eiropas Savienības fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.4.1. specifiskā atbalsta mērķa "Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci" Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.4.1.0/16/I/001 “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” Rīgas pašvaldības projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide Rīgā”.

Projekta mērķis ir pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu.

Projekts tiks īstenots 64 mēnešus, sākot no 2017. gada 1. septembra līdz 2022. gada 31. decembrim.

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) pārstāv Rīgas pašvaldību. Galvenais RIIMC mērķis nodrošināt informācijas pieejamību par mācību un papildus atbalsta iespējām projektā, izplatīt to pašvaldības teritorijā. RIIMC galvenās speciālistes pieaugušo izglītības jomā Sandra Cīrules galvenais uzdevums sniegt informatīvo atbalstu nodarbinātajām personām par dalības iespējām projektā, sagatavojot informatīvo materiālu medijiem un sabiedrībai,  konsultēt mērķa grupas personas par mācību iespējām, aktivizēt mērķa grupas personas un motivēt iesaistei mācībās, nepieciešamības gadījumā novirzot karjeras konsultācijām, kā arī veikt nepieciešamo dokumentāciju apriti par aktivitātēm projekta veiksmīgas īstenošanas nodrošināšanai.

 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit