Sākums / Projekti / Projekts “Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai pirmsskolā”

Projekts “Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai pirmsskolā”

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra (turpmāk - RIIMC) projektu konkurss „Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai pirmsskolā” ir veiksmīgi uzsācies.

Konkursā piedalījās un finansējumu saņēma 13 Rīgas pašvaldības dibinātas pirmsskolas izglītības iestādes, kuras no 2019. gada 10. oktobra līdz 2020. gada 30. aprīlim īstenos dažādas aktivitātes, lai pirmsskolu pedagogi kopā mācītos.

Aicinām iepazīties ar uzsāktajām pirmsskolu aktivitātēm:

Rīgas 11. pirmsskolas izglītības iestāde

Rīgas 110. pirmsskolas izglītības iestāde

Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestāde

Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestāde 2.raksts

Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestāde

Rīgas 234. pirmsskolas izglītības iestāde

Rīgas 3. speciālā pamatskola

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Blāzmiņa"

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Dzirnaviņas"

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Laismiņa"

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Margrietiņa"

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Sprīdītis"

Rīgas pirmsskolas izglītības iestāde "Zīļuks" un Rīgas 255. pirmsskolas izglītības iestāde

Rīgas Ziedoņdārza pirmsskola

 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs aicina Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes pieteikties projektu konkursam “Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai pirmsskolā”.

Tā ir iespēja pirmsskolas izglītības iestādēm plānot dažādas aktivitātes: ievadlekcijas, praktiskās nodarbības, meistarklases, radošās darbnīcas, muzejnodarbības, pirmsskolu vizītes, u.c. aktivitātes savas pirmsskolas pedagogiem un saņemt finansējumu aktivitāšu īstenošanai. Aicinām iepazīties ar pielikumā esošo projekta konkursa nolikumu.

Konkursa mērķis ir sniegt atbalstu kompetenču pieejas ieviešanai pirmsskolā un veicināt mērķtiecīgu pedagogu profesionālo pilnveidi.

Konkursā piedalīties un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var ikviena Rīgas pašvaldības dibināta pirmsskolas izglītības iestāde.

Projekta īstenošanas laiks: no 2019. gada 10. oktobra līdz 2020. gada 30. aprīlim.

Pieteikšanās: projekta pieteikumu līdz 2019. gada 20. septembrim iesniedz elektroniski, nosūtot uz e-pastu: dace.sondare@riga.lv, e-pasta tēmā norādot “Pieteikums konkursam “Atbalsts kompetenču pieejas ieviešanai pirmsskolā””.

Nolikums

1.pielikums

2. pielikums
2.pielikums (paraugs)

3.pielikums

Aicinām interesentus pieteikties mācībās “Praktiskā projektu vadība”, kas notiks 2019. gada 10. un 13. septembrī plkst.10.00-13.00, Kaņiera ielā 15, Rīgā. https://riimc.lv/lv/events/praktiska-projektu-vadiba/2649

Piedāvātās tēmas: projekta pazīmes, mērķis un rezultāti, projekta aktivitāšu plānošana, atbildības un laika plānošana, budžeta plānošana. Līdzi ņemt savu projekta idejas aprakstu (1. un 2. pielikums).

Papildus informācija: Dace Sondare, e-pasts: dace.sondare@riga.lv; tālr. 67105541,
Iveta Razumovska, e-pasts: iveta.razumovska@riga.lv, tālr.67105534

 

 

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs

Kaņiera iela 15, Rīga
LV–1063, Latvija

67105580 67105547
Uzzināt vairāk

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.

Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes, taču Jums jāņem vērā, ka, ja atspējosiet noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. Papildus informācija šeit